Neler Yeni

Öneri 40K Gaming Laptop Önerisi

Steelman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Melih Aslan

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,103
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,179
İsim
Semih Boran
sebep ? Tarihi eser mi alsın
zen 4'ün yanında kazık.
1. avx-512f komut seti var ve etkin
2. dahili ekran kartları ışın izleme destekli ve çok daha güçlü 96 yürütme birimli iris xe'ye göre (dediğim iris xe 1.61 tflops mu ne, radeon 760m 3.7 tflops mu ne 780m ne ise 8.2 tflops mu ne gücünde.)
3. daha verimliler diye biliyorum.
4. ddr5 5600 mhz destekliyor ryzen 5 7640hs, ryzen 7 7840hs vs.

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,103
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
zen 4'ün yanında kazık.
1. avx-512f komut seti var ve etkin
2. dahili ekran kartları ışın izleme destekli ve çok daha güçlü 96 yürütme birimli iris xe'ye göre (dediğim iris xe 1.61 tflops mu ne, radeon 760m 3.7 tflops mu ne 780m ne ise 8.2 tflops mu ne gücünde.)
3. daha verimliler diye biliyorum.
4. ddr5 5600 mhz destekliyor ryzen 5 7640hs, ryzen 7 7840hs vs.
Hocam hangisinin fiyatı iyi ise o alınır .Genel de AMD seçerim bende , Ama laptop ta işelmci kadar birçok etken var. Ekran ,kasa ,soğutma ,ekran kartı hepsi paket olduğu için mecburen toplu bir değerlendirme yapılması gerekiyor. Aynı ürün aynı fiyat olsa dedikleriniz yüzünden ryzen seçerdim o yönden sorun yok. Ama bu durumda intel gayet mantıklı.

semre57

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Emre Ağan

Lympha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Mert Aksu
Intel tercihimdir hocam, yazmayı unutmuşum
ryzen kullanmaya başladım intelden daha memnunum hocam. i5 11.4th den 7735hs ye geçtim o arkadaşın attığı laptobu kullanmaktayım. Bana kalırsa asus tuf serisi almayın premium hissetmek isterseniz az daha koyup rog serisi alın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ryzen kullanmaya başladım intelden daha memnunum hocam. i5 11.4th den 7735hs ye geçtim o arkadaşın attığı laptobu kullanmaktayım. Bana kalırsa asus tuf serisi almayın premium hissetmek isterseniz az daha koyup rog serisi alın.
üstüne koyacak 5-10k param yok derseniz asus tuf da kötü değil. Gerektiği yerde ofis bilgisayarı gerektiği yerde ise canavar gibi oyun bilgisayarı olarak kullanabiliyorsunuz. şarjdan çıkartınca oyunlarda 3fpse düşen bir bilgisayarda değil. 4050 ile full ayarlarda 90fps pil modunda oynanabiliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Deniz klnc

Güvenilir mi bilmiyorum
Güvenilir olduğunu sanmıyorum çoğu ürün baya ucuza satılıyor

Acer linki var mı bahsettiğiniz?
Hocam şu an bitti nitro 16 7840 hs 4060 modeli

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Laptom.com.tr güveilirdir hocam 40.500 için .Bu site gaminggen tr ye ait. Diğer attığım 42.5k olan ise hp üzerinde ,yanında w11 geliyor o yüzden mantıklı. Kalite olarak incelemelere bakın tekrar dan. Ama bana kalırsa ROG kadar olmasa da omen ile yakın bir kaliteye sahip belki bir altı. Kişiden kişiye değişir.
Hocam güvenilir ama ben işimi sağlama almak istiyorum. Amazon Hepsiburada tarzı biraz daha pahalı da olsa tercihim olur. Laptop kasa gibi değil çünkü, daha riskli bir cihaz.

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,103
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Hocam güvenilir ama ben işimi sağlama almak istiyorum. Amazon Hepsiburada tarzı biraz daha pahalı da olsa tercihim olur. Laptop kasa gibi değil çünkü, daha riskli bir cihaz.
Hocam linki atmıştım önceki mesajlara bakın 42.5k hepsiburada

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Laptom.com.tr güveilirdir hocam 40.500 için .Bu site gaminggen tr ye ait. Diğer attığım 42.5k olan ise hp üzerinde ,yanında w11 geliyor o yüzden mantıklı. Kalite olarak incelemelere bakın tekrar dan. Ama bana kalırsa ROG kadar olmasa da omen ile yakın bir kaliteye sahip belki bir altı. Kişiden kişiye değişir.
Hocam yanında Windows gelmesi benim için önemsiz. Hatta olmasa daha iyi, daha ucuz olur, ben linux da kurarım yani freedos olabilir sorun yok o açıdan.

Hocam linki atmıştım önceki mesajlara bakın 42.5k hepsiburada
Hocam oradan alırım en uygunu ora ise.

hp victus 4060 al keyfine bak.
Hocam HP Victus çok mükemmel bir fırsat olmadığı sürece almak istemiyorum. Her yerde görüyorum, daha cihazı almadan görmekten bıktım :)

Buda çok güzel cihaz HP diyip geçmeyin bence
Hocam bu hoşuma gidiyor, Omen kaliteli zaten Teknosa da inceledim. Bütçemi aşmadığı taktirde tabii ki olur.

• Beğen
Reaksiyonlar: Krom
Top Bottom