Neler Yeni

HY300 - HY320 - HY350 Android Projeksiyon Yardımlaşma Modlama :)

tolga_A

80+
Selamun aleykum.Gümrükte 6 gün kaldı nedir durum deyince Satıcı özür dileyip müdahale ettik dün çıkardık gümrükten demiş.İlavetende 3-5 gün daha beklermisin demiş.Bende sayende o eşiği aştım.Sabır nedir öğrendim.Sen istersin ben beklemezmiyim dedim:) Gele gele bu kadar süre ve bu kadar transferden sonra cihazdan bana bir vida gelmeyeydi iyiydi...Ayrıca bu amazonun sitesinde neredeyse son gelenlerin bir çoğu no signal lle gelmiş.Bir arkadaş yorum yazarsa buradaki çözümü paylaşırsa sevaba girmiş olur.Son gelenlerde bu durum çok...

Shockwave

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Yücelen
Hocam bir videonun altında yorumlarda gördüm aynı sorunu yaşayanları çözüm olarak şöyle yazmışlar "ekranı işaret eden kontrol tuşuna basın,sağ-aşağı-sol"herkes de olmadığını yazmışlar ama düzelenler varmış istersen deneyebilirsiniz size kalmış ama bir sorumluluk kabul etmiyorum denerseniz haber edersiniz hocam ek olarak bu olmazsa kumandayı cihaza tutup "yukarı,sağ,aşağı,sol"yapın ana ekran geliyor yazmışlar

Selamun aleykum.Gümrükte 6 gün kaldı nedir durum deyince Satıcı özür dileyip müdahale ettik dün çıkardık gümrükten demiş.İlavetende 3-5 gün daha beklermisin demiş.Bende sayende o eşiği aştım.Sabır nedir öğrendim.Sen istersin ben beklemezmiyim dedim:) Gele gele bu kadar süre ve bu kadar transferden sonra cihazdan bana bir vida gelmeyeydi iyiydi...Ayrıca bu amazonun sitesinde neredeyse son gelenlerin bir çoğu no signal lle gelmiş.Bir arkadaş yorum yazarsa buradaki çözümü paylaşırsa sevaba girmiş olur.Son gelenlerde bu durum çok...
Yukarıda darkshadow arkadaşın verdiği yol ile çözülüyor sorun.

tolga_A

80+
hayırlı akşamlar.Büyük bekleyişten ve sabırdan sonra cihaz geldi
MNG kargo ile geldi.Cihaz vadedilenin aynısıydı.Yüklüydü.Sorunsuzdu.
Usb,Hdmı,bluetooth,wifi ve diğer alanları denedim,sorun yoktu hepsi çalıştı çok şükür.
Geliştirici seçeneklerini açtım.Parlaklık ,kontrast v.s ayarlarını istediğim gibi yaptım.
Google Play vardı sorun olmadan açtım.
Disney yoktu.Apk indirdim.Usb ye attım.Kendi uygulaması olan file managerden yükledim.Sorunsuz açtım film izledim.
Cihazı önce yarım saat sonra 1 saat çalıştırdım.Ilıklaşıyor ama el yakacak şekilde ısındığını görmedim.
Toza karşı dayanıksız .Bana göre büyük sorun.Dışı plastik olunca toz yapışıyor.Dikkatli olmak lazım iç merceklere kaçabilir.görüntü bozulabilir.
Gelelim chrome ye:) Çalıştıramayanlar olmuştu.Kendi kumandasıyla çalışmadı bende.Hemen bir wireles mouse takarak chrome çalıştırdım.İstediğin yere gir çık...
Cihaz gelmeden oldukça uygun powerway bluetooth hoparlör almıştım.Önce kesik kesik bağlandı.sonra cihazı aç kapa yaptım.Sorunsuz bağlandı sesde harika.
Kendi seside tiz bulmazsanız bence çok yeterli.
Seneye maçlar trt de.Googleplaydan tabii uygulamasınıda indirdim.
Süper bir şey beklemiyordum.Görüntü kendinize göre ayarladığınızda yeterli bence.
Umarım herkes bir an önce kavuşur ve hayırlısıyla kullanır.
Sorularınız olursa lütfen sorunuz.Cevaplamaya çalışırım.

Shockwave

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Yücelen
hayırlı akşamlar.Büyük bekleyişten ve sabırdan sonra cihaz geldi
MNG kargo ile geldi.Cihaz vadedilenin aynısıydı.Yüklüydü.Sorunsuzdu.
Usb,Hdmı,bluetooth,wifi ve diğer alanları denedim,sorun yoktu hepsi çalıştı çok şükür.
Geliştirici seçeneklerini açtım.Parlaklık ,kontrast v.s ayarlarını istediğim gibi yaptım.
Google Play vardı sorun olmadan açtım.
Disney yoktu.Apk indirdim.Usb ye attım.Kendi uygulaması olan file managerden yükledim.Sorunsuz açtım film izledim.
Cihazı önce yarım saat sonra 1 saat çalıştırdım.Ilıklaşıyor ama el yakacak şekilde ısındığını görmedim.
Toza karşı dayanıksız .Bana göre büyük sorun.Dışı plastik olunca toz yapışıyor.Dikkatli olmak lazım iç merceklere kaçabilir.görüntü bozulabilir.
Gelelim chrome ye:) Çalıştıramayanlar olmuştu.Kendi kumandasıyla çalışmadı bende.Hemen bir wireles mouse takarak chrome çalıştırdım.İstediğin yere gir çık...
Cihaz gelmeden oldukça uygun powerway bluetooth hoparlör almıştım.Önce kesik kesik bağlandı.sonra cihazı aç kapa yaptım.Sorunsuz bağlandı sesde harika.
Kendi seside tiz bulmazsanız bence çok yeterli.
Seneye maçlar trt de.Googleplaydan tabii uygulamasınıda indirdim.
Süper bir şey beklemiyordum.Görüntü kendinize göre ayarladığınızda yeterli bence.
Umarım herkes bir an önce kavuşur ve hayırlısıyla kullanır.
Sorularınız olursa lütfen sorunuz.Cevaplamaya çalışırım.

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Ben fanı değiştirdikten sonra delik kısımlarına mesh koymayı düşünüyorum, hava akışını biraz kesecek ama yeni fan o açığı kapatır, toz daha az girer diye düşünüyorum, gelemedi bir türlü melanet cihaz, gelse parçalayacağım hemen :)

Acaba Prime çalışıyor mu? kullanıyor muydunuz prime?

tolga_A

80+
Hayırlı olsun güle güle kullanın. Ben fanı değiştirdikten sonra delik kısımlarına mesh koymayı düşünüyorum, hava akışını biraz kesecek ama yeni fan o açığı kapatır, toz daha az girer diye düşünüyorum, gelemedi bir türlü melanet cihaz, gelse parçalayacağım hemen :)

Acaba Prime çalışıyor mu? kullanıyor muydunuz prime?
Allah razı olsun üstad.Sizlerde güle güle kullanın.Havalandırma sistemini etkilemediğin sürece sorun yok.Zaten aldığında planlamayıda ona göre yaparsın.
Prime konusuna gelince cihazla yüklü geliyor.E posta ve şifre ekranıda geliyor.Ama üyesi değilim açmadım onu.Olurda açılmaz sorun olur v.b. ozaman da apk yüklersiniz benin disneye yaptığım gibi.Sorunsuz izlersiniz diye düşünüyorum.Aman dikkat.Çok ideal kalitede değil kaplaması.Plastikler kırılmaya meyilli.Ama uğraşması cep. tel gibi zevklidir.

Anpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Anpro
Selamlar. Hy320 bugun elime ulastı. İlk izlenimim cihaz gayet basarılı. Sanırım arayuz hy300 ile tamamen aynı. Youtube ve netflix uygulamaları direk çalıştı.
Bugun hava bulutluydu ama advanced ayarlara girip parlaklıgı 50 den 75 e cıkardıgımda bol ısık alan salonda perdeler tamamen açıkken bile izlenebilecek seviyede.
Fan gürültüsü var ama cihazın ön tarafı gayet serin, arka taraf biraz sıcaktı.
Tamamen beyaz görüntü yansıttıgımda icinde tozlar olduğu görülüyor.
Tripoda ihtiyac olmadan kullanılabilmesi çok güzel. Her açıdan istediginiz yere koyup izleyebilirsiniz. Yatak kenarı komidinden 250cm uzaklıktaki duvara, görüntünün ortasının 1m yanından capraz ve yukarıya dogru yansıtıp keystone ayarlarını elle yaparak 240cm genisliginde görüntü elde ettim. Bu sekilde kullanınca bariz netlik problemi oluyor ama ekstrem bir senaryo, izlenebilir yine de.

Ürün sonunda geldi hiç bir sıkıntısı yok çok şükür.şimdi ilerleyen süreçteki asıl sıkıntı bence soğutma ve tozlanma olayı bunla ilgili ne yapılabilir acaba ürün hassas bir cihaz tozunu temizleyeyim derken bozadabiliriz soğutmayı güçlendirmek lazım bana kalırsa.fikirleri olan arkadaşlar yazarlarsa iyi olur cihazın ömrünü uzatmış oluruz.bir de lens'i korumak lazım bir arkadaş 3d yazıcı ile kapak yapmıştı yanlış hatırlamıyorsam acaba yararı olur mu bir de nasıl ve nerde yaptırabiliriz onu.ekstra olarak kendi kumandası olmadan da kullanabiliyorsunuz televizyon kumandası çalıştırdı bende.

Shockwave

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Yücelen
Ürün sonunda geldi hiç bir sıkıntısı yok çok şükür.şimdi ilerleyen süreçteki asıl sıkıntı bence soğutma ve tozlanma olayı bunla ilgili ne yapılabilir acaba ürün hassas bir cihaz tozunu temizleyeyim derken bozadabiliriz soğutmayı güçlendirmek lazım bana kalırsa.fikirleri olan arkadaşlar yazarlarsa iyi olur cihazın ömrünü uzatmış oluruz.bir de lens'i korumak lazım bir arkadaş 3d yazıcı ile kapak yapmıştı yanlış hatırlamıyorsam acaba yararı olur mu bir de nasıl ve nerde yaptırabiliriz onu.ekstra olarak kendi kumandası olmadan da kullanabiliyorsunuz televizyon kumandası çalıştırdı bende.

Benimki de bugün geldi, bu alet uzun kullanımda tozlanır, zaten içinde de toz var. Bir ara söküp bakacağım içindeki elemanlara, fanı değişmeyi düşünüyorum çünkü ısınınca gürültüsü arttı. 3 saat aralıksız çalıştırdım, 1 saat sonra gürültülü bir hal alıyor. Çoğu kişiyi rahatsız etmez ama beni etti nedense.

İçini söküp lens, mercek ve ekranı gözlük bezi ile temizleyeceğim. Sonrasında fanı değiştirip, kanallara mesh koyacağım. Tozlanmanın ancak bu şekilde önüne geçilir. İlk görüşlerim böyle, bakalım sökünce anlayacağız. Devre de dandik bir devredir muhtemelen. Soğuk lehim atılsa ve ısınan çiplere küçük boy alüminyum soğutucu konsa daha uzun ömürlü olur bu cihaz.

Anpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Anpro
Güle güle kullanın. Benim hy300 ayın 12 sinde gümrük girişi yaptı ve hala gelmedi. Gelince hy320 ile küçük bir karşılaştırma yapabilirim.
İçini açmayı düşünenler aşağıdaki sayfadan yararlanabilir. Isınma sorunuyla ilgili de vidyo var. Dili Portekizce ama çeviri programı kullanabilirsiniz.

Son düzenleme:

Shockwave

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Yücelen
Developer mode açıp, USB'sini göremeyenler, Advanced Setting--- Cihaz tercihleri --- Hakkında ---Yapı kısmına 5 kere basıp geliştirici seçenekleri açılır, geliştirici seçeneklerinde, USB aşağıdaki resimdeki gibi seçilirse USB görünüyor

IMG_20240219_212727.jpg
IMG_20240219_213137.jpg

Benimki de bugün geldi, bu alet uzun kullanımda tozlanır, zaten içinde de toz var. Bir ara söküp bakacağım içindeki elemanlara, fanı değişmeyi düşünüyorum çünkü ısınınca gürültüsü arttı. 3 saat aralıksız çalıştırdım, 1 saat sonra gürültülü bir hal alıyor. Çoğu kişiyi rahatsız etmez ama beni etti nedense.

İçini söküp lens, mercek ve ekranı gözlük bezi ile temizleyeceğim. Sonrasında fanı değiştirip, kanallara mesh koyacağım. Tozlanmanın ancak bu şekilde önüne geçilir. İlk görüşlerim böyle, bakalım sökünce anlayacağız. Devre de dandik bir devredir muhtemelen. Soğuk lehim atılsa ve ısınan çiplere küçük boy alüminyum soğutucu konsa daha uzun ömürlü olur bu cihaz.
Hocam gelişmelerden haber verirseniz sevinirim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,988
Üyeler
142,067
Son üye
Günayy
Top Bottom