Neler Yeni

❌İndirim Bitti! ₺1.345 - Ajazz AK820 Pro (Ekran + Knob, Wireless)

Valsgarde

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Barış Arslan
Bugün kargo geldi. Teslim almadım. 70 dolardan göstermişler. Yarın gidip itiraz edeceğim.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,294
İsim
Kerem Çavuş
Bugün kargo geldi. Teslim almadım. 70 dolardan göstermişler. Yarın gidip itiraz edeceğim.
Teslim almadıysan bir anlamı yok hocam direkt iadeye dönüyor , şu an itiraz etsen de bir işe yaramaz teslim alıp itiraz edecektiniz

Valsgarde

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Barış Arslan
Teslim almadıysan bir anlamı yok hocam direkt iadeye dönüyor , şu an itiraz etsen de bir işe yaramaz teslim alıp itiraz edecektiniz
Hayır hocam. Gümrüktekilerle telefonda konuştum. Merkez postaneye gidip dilekçe yazıp dekont belirtmem yeterliymiş ve parayı ödersem itiraz hakkımın olmadığını söyledi. Postacıyla da konuştum iade etmiyorum ulaşamadım de şubeye bırak dedim. O da sağolsun yardımcı oldu.

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
604
İsim
Muhammed emin efe
Hayır hocam. Gümrüktekilerle telefonda konuştum. Merkez postaneye gidip dilekçe yazıp dekont belirtmem yeterliymiş ve parayı ödersem itiraz hakkımın olmadığını söyledi. Postacıyla da konuştum iade etmiyorum ulaşamadım de şubeye bırak dedim. O da sağolsun yardımcı oldu.
Eğer öyle demişlerse iyi. Ama bir arkadaşı Cimer'den direkt gümrüğe yönlendirdiler. Keza merkez postanede gümrük ile ilgilenen bir departman olduğunu sanmıyorum. Gümrük dışında bir yer fiyatı değiştiremez. Çünkü fiyata karar veren yer gümrük. PTT sadece dağıtım yapıp karar verilen vergiyi alır. Netice alacağını sanmıyorum açıkçası. Benimde başıma geldi çünkü, başka arkadaşında başına geldi. Ben merkez postaneyi aradığımda fiyatın gümrük tarafından belirlenmiş olduğunu ve onların bir şey yapamayacağını söylediler. Umarım senin işi hallederle ama.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,294
İsim
Kerem Çavuş
O zaman tamam ben o yüzden söyledim , postacı iadeye döndürseydi parayı ödeseniz bile teslim alamazdınız mantıklı olmuş , sürecin devamında bilgilendirirsiniz

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
791
İsim
ahmet ali özmert
arkadaşlar bu klavyeyi ali expressten alıcam da flying fish mi gift switch mi aralarındaki farkı göremedim de?

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
791
İsim
ahmet ali özmert

Valsgarde

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Barış Arslan
Eğer öyle demişlerse iyi. Ama bir arkadaşı Cimer'den direkt gümrüğe yönlendirdiler. Keza merkez postanede gümrük ile ilgilenen bir departman olduğunu sanmıyorum. Gümrük dışında bir yer fiyatı değiştiremez. Çünkü fiyata karar veren yer gümrük. PTT sadece dağıtım yapıp karar verilen vergiyi alır. Netice alacağını sanmıyorum açıkçası. Benimde başıma geldi çünkü, başka arkadaşında başına geldi. Ben merkez postaneyi aradığımda fiyatın gümrük tarafından belirlenmiş olduğunu ve onların bir şey yapamayacağını söylediler. Umarım senin işi hallederle ama.
Zaten oradan verdiğim dilekçe gümrüğe gidiyormuş. Yeniden değerlendirmeye alınıyormuş ürün. Bakalım hayırlısı.

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
604
İsim
Muhammed emin efe
Zaten oradan verdiğim dilekçe gümrüğe gidiyormuş. Yeniden değerlendirmeye alınıyormuş ürün. Bakalım hayırlısı.
Değerlendirme için muhtemelen senin tekrar gümrüğe gitmen gerektiğini söylerler. Ama bence uğraşma cimer'e yaz. Onlar yönlendirsin. Hem üzerlerinde Cimer üzerinden geldiğin için baskı oluşur. Hakkını ara. Böyle alışmasınlar. Full kafaya göre geçirmek nedir böyle.

Top Bottom