Neler Yeni

easy cep s22 alınır mı??

Hasan344

80+ Gold
beyler iyi akşamlar. easy cep üzerinden telefon alacağım fakat güvenemiyorum. daha önce satın alan oldumu? alacağım cihaz s22 kzmetik olarak çok iyi yazanlardan alacağım.

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Muhammet
S22 Sorunlu diye hatırlıyorum. Tam emin değilim ancak batarya ve ısınma sorunu varmış. Ya S21 ya S22.

Hasan344

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
S22 Sorunlu diye hatırlıyorum. Tam emin değilim ancak batarya ve ısınma sorunu varmış. Ya S21 ya S22.
s22 batarya olarak oyle hocam. fakat ben çok fazla oyun oynayan biri dğilim o yüzden sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

Hasan344

80+ Gold

Hasan344

80+ Gold
Yani gördüğüm kadarıyla adamların kocaman binası var öyle hani küçük sıradan mağaza değil :) bı bakın siz bilirsiniz
internette bir takım şikayetler var hocam. aslında ondan dolayı konu açtım.

YazılımKafa

80+ Silver
beyler iyi akşamlar. easy cep üzerinden telefon alacağım fakat güvenemiyorum. daha önce satın alan oldumu? alacağım cihaz s22 kzmetik olarak çok iyi yazanlardan alacağım.
Alınmaz. O firmadan hiçbir şey alınmaz. Değişen parçalar b kalite. Yanına bile yaklaşma . Biz bi hata ettik sen etme. Telefonun ekranının kendi kendine dokunması mı dersin. Bi çalışıp bi çalışmayan hoparlörü mü dersin. Kendi kendine durduk yerde arızalanıp çalışmayan kamerası mı dersin...

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Muhammet
hocam muğladayım o yüzden mecbur sipariş edeceğim.
S22 Sıfırı 20.500. Tercih size kalmış, bütçeniz yetmiyor ise düşünülebilir. ŞikayetVar sitesi zaten şikayet üzerine kurulu. İnternette EasyCep deneyimi yazıp forumlara veya videolara bakmanız faydalı olur.

Hasan344

80+ Gold
Hayatımda beddua ettiğim 2 3 firmadan biridir
ne gibi bir sorun yaşadınız hocam?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada ürünü sipariş geçmiştim arkadaşlar. Gelince yazarım.

YazılımKafa

80+ Silver

Üstte mesajda
Alınmaz. O firmadan hiçbir şey alınmaz. Değişen parçalar b kalite. Yanına bile yaklaşma . Biz bi hata ettik sen etme. Telefonun ekranının kendi kendine dokunması mı dersin. Bi çalışıp bi çalışmayan hoparlörü mü dersin. Kendi kendine durduk yerde arızalanıp çalışmayan kamerası mı dersin...

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Ahmet Çebi

bende s21 fe aldım ancak arka kapağı düşüyor gibiydi, bugün gelmişti iade ettim böyle görünce. süreç ağrısız sancısız geçer inşallah. size de hayırlı olsun hocam, inşallah bir sorunla karşılaşmazsınız.

Top Bottom