Neler Yeni

Yardım 1.000TL klavye önerisi

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,754
İsim
Eren Güven
İstediğim tarzda en ucuz AKKO klavye 1555₺ :D Akko 3087 Horizon Mekanik Oyun Klavyesi 87 Tuş
Switchleri nasıldır bilmiyorum ve RGB yok orası kötü tabi.
Aynı klavyenin Matcha | Krem Sarısı Doğrusal rengi 1251₺ imiş.
https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0BHYSQ9CB/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o01_s01?ie=UTF8&psc=1 şunu almıştım gelince incelemesini paylaşıcam, bu da yüzde 60 ama kablosuz. Yalnız bataryası yok 2 adet pille çalışıyo f tuşlarını illa istiyosan fn e basıp kullanırsın :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Mert ali

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,754
İsim
Eren Güven
Hocam buna şey yazmışlar switchi değişebiliyor diye ama kolay kolay her switch uymuyormuş
evet zaten custom yapmam bunu, murat heveslendirdi beni inceleme çekeceğim diye bekliyordu adam göremeden ban yedi 😭

aykutsert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Aykut Sert

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,754
İsim
Eren Güven

aykutsert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Aykut Sert
Günün fırsatı: Akko 3087 Mekanik Oyun Klavyesi Kablolu TKL Bilgisayar Klavyesi, Matcha Kırmızı Fasulye Temalı Programlanabilir Makrolar, Neşeli Profiller, PBT Doubleshot Tuşlar (Krem Sarı Lineer Anahtarlar) https://www.amazon.com.tr/dp/B08TGQLG1S?ref_=cm_sw_r_apann_dp_NTCRDQTWM7D5JW8GVXJ5
Bütçeni biraz aşıyor ancak sağlam bi klavye, 1000 TL altı şartsa akşam bi bakarım detaylıca
Benim attığım klavyenin aynısı hocam ama 1000₺ yi aşıyor
Günlerdir klavye arıyorum ve bulamadım
Sanırım Gamepower Warlock Red Switch alıcam

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,754
İsim
Eren Güven
Benim attığım klavyenin aynısı hocam ama 1000₺ yi aşıyor
Günlerdir klavye arıyorum ve bulamadım
Sanırım Gamepower Warlock Red Switch alıcam
Onu unutmuşum şimdi görünce hatırladım, switch farkı var sadece bi de biraz daha ucuz bildiğim bir iki klavye daha var da bakmam lazım şimdi mobildeyim, akşam bulurum

aykutsert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Aykut Sert
Onu unutmuşum şimdi görünce hatırladım, switch farkı var sadece bi de biraz daha ucuz bildiğim bir iki klavye daha var da bakmam lazım şimdi mobildeyim, akşam bulurum
Tamamdır hocam sağolun
Kredi kartında 14bin mi ne limit var şuan ama açılmak istemiyorum, zaten borçlar olduğu için daha da borca girmeyelim.. :D

//edit
Hocam fikrimi değiştirdim.
Klavye ücreti + Kargo ücreti + Vergiler dahil 1500₺'ye kadar çıkabilirim, 3 ay taksit yapıcam artık ne yapalım.
Mümkünse RGB, Hot-swap özellikli, çift basma sorunu olmadan uzun süre kullanabileceğim ve switchlerini kolayca temin edebileceğim klavye önerilerine açığım.

Son düzenleme:

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,754
İsim
Eren Güven
Tamamdır hocam sağolun
Kredi kartında 14bin mi ne limit var şuan ama açılmak istemiyorum, zaten borçlar olduğu için daha da borca girmeyelim.. :D

//edit
Hocam fikrimi değiştirdim.
Klavye ücreti + Kargo ücreti + Vergiler dahil 1500₺'ye kadar çıkabilirim, 3 ay taksit yapıcam artık ne yapalım.
Mümkünse RGB, Hot-swap özellikli, çift basma sorunu olmadan uzun süre kullanabileceğim ve switchlerini kolayca temin edebileceğim klavye önerilerine açığım.
bluetooth ve hotswapp özellikleri var, 3000 mah lık dahili bataryayla geliyo (yani pilli değil), amazonda kullanıcı yorumu yok ama ebay vs. yabancı sitelerden araştırdım, kullanıcı yorumları genel olarak iyi, switchleri ise 3 ve 5 pinli imiş rgb aydınlatması da var, ancak bu klavyeyi hiç kullanmadım o yüzden bazı şüphelerim var
https://www.amazon.com.tr/Akko-Çalı...d=1683565415&sprefix=akko,aps,169&sr=8-8&th=1 akko jelly switch var, bana göre üst sınıf denebilecek bir switch türü
https://www.amazon.com.tr/gp/product/B083S7PHJV/ref=ewc_pr_img_2?smid=A3E9I8RAAN1FH4&th=1
%60 işini görseydi başka güzel seçeneklerim de vardı ama şimdilik bunları önerebilirim. Bana göre üçü de gayet iyi ve parasını hakeden klavyeler, ancak baştaki klavyeden yine de pek emin değilim, ileri de alıp incelemeyi düşünüyorum onu. Bütçe biraz daha olsa epomaker th80 den başka tkl klavye önermezdim ancak bunlar da işini görür

aykutsert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Aykut Sert
bluetooth ve hotswapp özellikleri var, 3000 mah lık dahili bataryayla geliyo (yani pilli değil), amazonda kullanıcı yorumu yok ama ebay vs. yabancı sitelerden araştırdım, kullanıcı yorumları genel olarak iyi, switchleri ise 3 ve 5 pinli imiş rgb aydınlatması da var, ancak bu klavyeyi hiç kullanmadım o yüzden bazı şüphelerim var
https://www.amazon.com.tr/Akko-Çalışırken-Değiştirilebilir-Shine-Through-Başlıkları/dp/B0BHWN3KC2/ref=sr_1_8?keywords=akko+klavye&qid=1683565415&sprefix=akko,aps,169&sr=8-8&th=1 akko jelly switch var, bana göre üst sınıf denebilecek bir switch türü
https://www.amazon.com.tr/gp/product/B083S7PHJV/ref=ewc_pr_img_2?smid=A3E9I8RAAN1FH4&th=1
%60 işini görseydi başka güzel seçeneklerim de vardı ama şimdilik bunları önerebilirim. Bana göre üçü de gayet iyi ve parasını hakeden klavyeler, ancak baştaki klavyeden yine de pek emin değilim, ileri de alıp incelemeyi düşünüyorum onu. Bütçe biraz daha olsa epomaker th80 den başka tkl klavye önermezdim ancak bunlar da işini görür
Hocam bildiğiniz en ucuz Cherry MX Red Switch klavye nedir ?

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,754
İsim
Eren Güven
daha çok corsair klavyelerde oluyodu cherry mx, bir de rog strix scope da vardı sanırım ama fiyatlarından pek haberim yok, kendim hiç kullanmadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada yukarıda paylaştığım akko 3084s te kullanılan jelly switch benim bildiğim en güzel switch sesine sahip, youtube dan falan bulabilirsen bi dinle 1500 tl ye geliyo bütçeni çok aşmıyosa ben onu tavsiye ederim

Son düzenleme:

aykutsert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Aykut Sert
daha çok corsair klavyelerde oluyodu cherry mx, bir de rog strix scope da vardı sanırım ama fiyatlarından pek haberim yok, kendim hiç kullanmadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada yukarıda paylaştığım akko 3084s te kullanılan jelly switch benim bildiğim en güzel switch sesine sahip, youtube dan falan bulabilirsen bi dinle 1500 TL ye geliyo bütçeni çok aşmıyosa ben onu tavsiye ederim
Bugün klavyem iyice gitti hocam, oyun oynanmıyor. 10-15 gün klavyeyi bekleyemem. O yüzden sordum.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,754
İsim
Eren Güven
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,543