Neler Yeni

❌İndirim Bitti! ₺1,369 - Ajazz AK820 Pro (Ekran + Knob, Wireless) [Tekrar Stokta!]

Emre Uney

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Emre
benim de hala kargolanmadı kargolananlara kargoya verildi diye mail vs geliyor mu?

Palo DAYI

80+ Silver

ChristianSerratos

80+ Bronze

Emre Uney

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Emre
bende hicbir değişme yok hala ayrıca canlı destek kısmında da cevap alamıyorum 3 gündür garip..

ChristianSerratos

80+ Bronze
adamların sistemi ilginç çalışıyor benim kargo gelecek yakında daha arkadaşımın maile cevap vermediler

Palo DAYI

80+ Silver

Marisquex

80+
neden oyle dedınkı sımdı
Ne düzen var ne sistem kafalarına estiği gibi takılıyorlar. Ürün alırsın kaç hafta beklersin en ufak hareket olmaz senden haftalar sonra alanın ürününü direkt kargolarlar. Mail atarsın cevap vermezler canlı destek desen hak getire. Geleceği yok siparişin bari iptal edeyim dersin ama öyle bir seçeneğin yok. Yani elle tutulur iyi bir tarafları yok şanslıysan hemen gönderilenlerden olursun değilsende süründürürler beklersin. 12 gün önce sipariş verdim sipariş verirken tcmi girdim kargo vergi için mail attım 4 gün sonra cevap verdiler yunexpress ile gönderilecek diye üstünden 8 gün geçti hala tık yok mail atıyorum cevap yok. Umarım neden öyle dediğimi açıklayabilmişimdir.

Palo DAYI

80+ Silver
Ne düzen var ne sistem kafalarına estiği gibi takılıyorlar. Ürün alırsın kaç hafta beklersin en ufak hareket olmaz senden haftalar sonra alanın ürününü direkt kargolarlar. Mail atarsın cevap vermezler canlı destek desen hak getire. Geleceği yok siparişin bari iptal edeyim dersin ama öyle bir seçeneğin yok. Yani elle tutulur iyi bir tarafları yok şanslıysan hemen gönderilenlerden olursun değilsende süründürürler beklersin. 12 gün önce sipariş verdim sipariş verirken tcmi girdim kargo vergi için mail attım 4 gün sonra cevap verdiler yunexpress ile gönderilecek diye üstünden 8 gün geçti hala tık yok mail atıyorum cevap yok. Umarım neden öyle dediğimi açıklayabilmişimdir.
anladım knkm bende alalı 1 hafta oldu 4gun maıl geldı tc verdım yunexpressle gondermelerını soyledım ses seda yok beklemedeyız tek sıkıntı paraya bısey olması benım ıcın gelsınde ne zaman gelırse gelsın onemlı olan dedıgım gıbı paraya bısey olmasın 2k az para degıl :)

musaclk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Musa Colak
Var mı kargosu yola çıkan?
19'da çıkmıştı şuan yolda gözüküyor. az önce mail geldi şuan uçakta birkaç güne gümrüğe ulaşır. haftaya elimde olur büyük ihtimalle

Son düzenleme:

mert103

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
mert
kaç dolardan aldınız arkadaşlar? 65 dolar gözüküyor. banka kuruyla falan 2000 lirayı rahatlıkla geçer.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
924,623
Üyeler
144,168
Son üye
furkannn08
Top Bottom