Neler Yeni

1.5 - 2MİLYON ARABA ÖNERİSİ !?

_sweenz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
sytrd rd
Dostlar elinizde 1.5 2m para olsa hangi arabayı alırdınız
Agresif bir duruşu olan ve hız konusunda üzmeyecek
SUV tarzı istemiyorum
O parayı bir arabaya verceksen uzun süre götürcek bir motoru olması daha mantıklı olur bu konuda tavsiyem alman ve japon arabaları. beklentilerine ve zevklerine göre seçenekler değişir sende o para olsa ne alırdın diye sorarsan gt86 iyi bir seçim olabilir gerek duruşu gerek yükseltme seçenekleriyle kendine hayran bırakcak bir araba
Mesaj otomatik birleştirildi:

arabaya para vermek resmen enayilik. ayağını yerden kesicek 400-500klık araba harici arabaları almak devlete resmen yarı yarıya bağış yapmaktır. kusura bakmasınlar benim 2 milyonluk araç için devlete verecek 1 milyon küsür vergi param yok..
hayatında 400-500 k lıktan pahalı arabaya binmemiş birinin yapcağı yorumda bu kadar olur.

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,153
İsim
Furkan ŞENGÜL
bi honda civic alır rahatıma bakarım

csmemo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
mehmet mine
Reis çok arabaya bindim yeni arabalara da bindim eski arabalara da

Audi-Mercedes

Bu ikisinden seç ve varsa imkan mercedes E serisi
Audi a6 dan aşağı düşme
Nice sıfır arabalara bindim bunları 15 yıllık olanı bile daha konforlu ve keyifli

Sadece multimedia ve yeni teknolojik özellikleri olmaz geri kalan herşeyde tatmin eder

Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
berke can
O parayı bir arabaya verceksen uzun süre götürcek bir motoru olması daha mantıklı olur bu konuda tavsiyem alman ve japon arabaları. beklentilerine ve zevklerine göre seçenekler değişir sende o para olsa ne alırdın diye sorarsan gt86 iyi bir seçim olabilir gerek duruşu gerek yükseltme seçenekleriyle kendine hayran bırakcak bir araba

hayatında 400-500 k lıktan pahalı arabaya binmemiş birinin yapcağı yorumda bu kadar olur.
tofaşa biniyorum zamanında 15 bine almıştım arabaya para vermem. milyonum olsun yine vermem. enayi gibi yüzde 240 ötv yüzde 20 kdv yüzde 10 gümrük yüzde 31 cart curt vergisiyle beraber 5 liralık arabayı 20 liraya alıp ömür boyu taksitini ödemeye devam.d

TİTAN.

80+ Platinum

Ben de o şekilde düşünüyorum ama gt86 2012 yılından daha günceli yok ondan dolayı Subaru brzyi düşünüyorum
Yorumuna katılıyorum

Top Bottom