Neler Yeni

1 Haftalığına Ps4 Kiralanır mı?

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,677
İsim
Oğuz Oğuz
Merhaba arkadaşlar Xbox series s ve gaming laptop kullanıcısıyım ama hayatımda hiç PlayStation kullanmadım. Tlou2 ve uncharted için ps4 kiralamak istiyorum. Haftalığına 180₺ falan diyorlar. Sizce bahsettiğim oyunlar 1 haftada biter mi? Daha önce hiç kiralayan oldu mu?

yerçileği

80+ Bronze
Merhaba arkadaşlar Xbox series s ve gaming laptop kullanıcısıyım ama hayatımda hiç PlayStation kullanmadım. Tlou2 ve uncharted için ps4 kiralamak istiyorum. Haftalığına 180₺ falan diyorlar. Sizce bahsettiğim oyunlar 1 haftada biter mi? Daha önce hiç kiralayan oldu mu?
burda 125tl pazarlık yap biraz

AhmetN

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,694
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Uzay-Bilim, Müzik
Günlük 4-5 saat oyun oynayan biriyseniz oyunları bitirirsiniz ama biraz pahalı gibime geldi. 150 TL'ye indirmeye çalışın.

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,634
İsim
Yok
Biraz uğraşırım dersen ikinci el PS4 al işin bitince aldığının 100 lira altına geri sat. Hem daha ucuza gelir hem 1 haftayla kısıtlı bir kullanım süren olmaz rahat rahat oynarsın.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,677
İsim
Oğuz Oğuz
P
Biraz uğraşırım dersen ikinci el PS4 al işin bitince aldığının 100 lira altına geri sat. Hem daha ucuza gelir hem 1 haftayla kısıtlı bir kullanım süren olmaz rahat rahat oynarsın.
aslında onu düşündüm ama nakit param yok.

Top Bottom