Neler Yeni

1 veya 2 ölü pikselde monitör değişimi olur mu ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Alii
İnce hesaptan aoc 24g2u monitör aldım ve ölü piksel testinde ölü piksel çıktı.Değişim yaparlar mı ?

Koray

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
433
İsim
Koray A.
3'ün üstünde olunca değişim yapıyorlar diye biliyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
FATİH AKER
Instagram
@instafatoooo
Facebook
fatih.aker.1023
MÖNİTÖRÜ ALALI KAÇ GÜN OLDU 14 GÜNDEN AZ İSE DEĞİŞİM TALEBİNDE BULUNURSUN O ŞEKİLDE OLABİLİR SENDEN BU ÖLÜ PİKSELLERİN FOTOĞRAFINI İSTEYEBİLİRLER FOTOĞRAF ÇEKİP YOLLARSIN
BUNLARI TAVİSİYE EDERİM (y)

memoliady

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
mehmet adıyman
MÖNİTÖRÜ ALALI KAÇ GÜN OLDU 14 GÜNDEN AZ İSE DEĞİŞİM TALEBİNDE BULUNURSUN O ŞEKİLDE OLABİLİR SENDEN BU ÖLÜ PİKSELLERİN FOTOĞRAFINI İSTEYEBİLİRLER FOTOĞRAF ÇEKİP YOLLARSIN
BUNLARI TAVİSİYE EDERİM (y)
eğer garantili ise neden olmasın 14 güne gerek yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
FATİH AKER
Instagram
@instafatoooo
Facebook
fatih.aker.1023
eğer garantili ise neden olmasın 14 güne gerek yok
BİLDİĞİM KADARI İLE İNCE HESAP 3 ADET ÖLÜ PİKSEL İÇİN DEĞİŞİM YAPIYOR FAKAT ERKEN BİLDİRİM YAPARSAN DEĞİŞİM HEMEN YAPILIR
DİĞER TÜRLÜ BİRAZ UĞRAŞIRSIN

fosf3ren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
537
İsim
Eren Alaoğlu
Instagram
https://www.instagram.com/erenala0glu/
Steam
http://steamcommunity.com/id/
Twitter
Eren02046127
Facebook
eren.alaoglu.14
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Alii
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
5 nisan sipariş verdim 7 nisanda ürün geldi 1 gün sonra test yapabildim 1 kırmızı 1 siyah olmak üzere gözlemlediğim 2 tane var ölü piksel.Bugün arayıp görüştüm İncehesap ile bazı firmalar 1 tane olsa bile değişim yapıyor bazıları ise uluslararası standardı göz önüne alıyor dedi.Yetkili servis numarasını verdi aoc'nin bugün çalışmıyorlarmış yarın arayıp bilgi alıcam artık.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Emirhan ÇAKMAK
1 veya 3 ölü piksel fabrika çıkışı hatsı olarak biliniyo her mönitörün bü tür bi hatsı olabiliyo fakat 0 ölü piksel garantili mönitörelrde deyişim yapıyolar diye biliyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Alii
1 veya 3 ölü piksel fabrika çıkışı hatsı olarak biliniyo her mönitörün bü tür bi hatsı olabiliyo fakat 0 ölü piksel garantili mönitörelrde deyişim yapıyolar diye biliyorum.
Ya aşırı belli değil testtede zaten sadece beyaz ekranda çok ufak bir kırmızılık dikkat etmezsen görünmüyor bile.Değişim olmazsa kullanıcam ölü piksel garantisi diye bir yazı yoktu alırken.Aoc iletişime geçmem söylendi en azından değişim yoksa boşu boşuna göndermiyim.

Scaredy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
x x
Dostum yeni aldıysan hemen garantiye ver uğraşma almak zorundalar eğer vermezsen senin başın daha çok ağrır çünkü ölü pikseller sonradan yayılma özelliğine sahip. Bu ileride monitörü değersiz kılar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Alii
Dostum yeni aldıysan hemen garantiye ver uğraşma almak zorundalar eğer vermezsen senin başın daha çok ağrır çünkü ölü pikseller sonradan yayılma özelliğine sahip. Bu ileride monitörü değersiz kılar.
Daha yeni monitör ben iade talep etmicem sadece değişim yarın göndericem büyük bir ihtimal direk.

Top Bottom