Neler Yeni

1 yıllı aşkındır fitness yapıyorum şimdi ne yapmalıyım

Luci_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Berke
İlgilendiği Kategoriler
Karışık
Discord
berke#0001
Kanka hesap bulkta kayip yasatir bunu asla unutma ben günde 10 ogun yiyorum lif kaynakli ucuz seylerde tercih edebilirsin dr pun var onlardan kesinlikle al 10 lu var trendyolda ama suan zamlandi kutusu 49 TL oldu yemekten sonrabiz direk toz seklinde iciyoruz onun harici fistik ezmesi yemek sepetinde vs indirimde 33 TL felan geliyor 2 kasik agzina at gitsin bana bakarsan guclenmen faha onemli gobek veya yag oranin abartili degil güçlenip istedigin sporu cikarmak varken zayif gorunumunle gerilemeni istemem
Dr pan dediğin rice creamler mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Melih Tunay
Merhaba
Eylül 2021 de kilo verme amaçlı gym e yazıldım 125kg olarak şu an 86 kiloyum. Amacım kilı vermeden çıktı bir zevk haline geldi. Temmuz 2022 de diyetisyene gittim 90kg olarak 70kg (boy 187) kas kütlesi çıktı şu an yağ oranım nedir bilmiyorum kas yıkımı ya da yapımı olmuş mudur fikrim yok ağustos gibi kas kazanım odaklı gidiyordum günde 700 gr ye yakın tavuk göğüsü falan yiyordum şu an yağ yakımı hedefliyorum bel göğüs ve koldq yüksek miktarda yağ ve ödem var. Psikolojik olarak kötü hisseytiriyor. Haftada 5 gün spora gidiyorum. Gym deki hoca yağ yakma odaklı şu an gidersen ilerleyemezsin diyor sözüne pek itibar etmediğim biri normalde kafama takıldı.

Beslenme;

Sabah: 30gr fıstık ezmesi, 60gr yulaf, 2 yumurta
Öğlen: 10gr f.e., 80gr pirinç, 200gr tavuk göğüsü
Akşam: 10gr f.e., 80gr pirinç, 200gr tavuk göğüsü

Salondaki hocanın dediği doğru mu ? Ne yapmalıyım kafamı karıştırdı
knk hiç boyu uzadımı 1 yıl boyunca

Luci_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Berke
İlgilendiği Kategoriler
Karışık
Discord
berke#0001

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Merhaba
Eylül 2021 de kilo verme amaçlı gym e yazıldım 125kg olarak şu an 86 kiloyum. Amacım kilı vermeden çıktı bir zevk haline geldi. Temmuz 2022 de diyetisyene gittim 90kg olarak 70kg (boy 187) kas kütlesi çıktı şu an yağ oranım nedir bilmiyorum kas yıkımı ya da yapımı olmuş mudur fikrim yok ağustos gibi kas kazanım odaklı gidiyordum günde 700 gr ye yakın tavuk göğüsü falan yiyordum şu an yağ yakımı hedefliyorum bel göğüs ve koldq yüksek miktarda yağ ve ödem var. Psikolojik olarak kötü hisseytiriyor. Haftada 5 gün spora gidiyorum. Gym deki hoca yağ yakma odaklı şu an gidersen ilerleyemezsin diyor sözüne pek itibar etmediğim biri normalde kafama takıldı.

Beslenme;

Sabah: 30gr fıstık ezmesi, 60gr yulaf, 2 yumurta
Öğlen: 10gr f.e., 80gr pirinç, 200gr tavuk göğüsü
Akşam: 10gr f.e., 80gr pirinç, 200gr tavuk göğüsü

Salondaki hocanın dediği doğru mu ? Ne yapmalıyım kafamı karıştırdı
yağ oranını oldukça düşür sonra clean bulk yap

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Kanka hesap bulkta kayip yasatir bunu asla unutma ben günde 10 ogun yiyorum lif kaynakli ucuz seylerde tercih edebilirsin dr pun var onlardan kesinlikle al 10 lu var trendyolda ama suan zamlandi kutusu 49 TL oldu yemekten sonrabiz direk toz seklinde iciyoruz onun harici fistik ezmesi yemek sepetinde vs indirimde 33 TL felan geliyor 2 kasik agzina at gitsin bana bakarsan guclenmen faha onemli gobek veya yag oranin abartili degil güçlenip istedigin sporu cikarmak varken zayif gorunumunle gerilemeni istemem
10 öğün ama kaç kalori ne kadar protein alıyorsun karb seviyesi nedir ?

ezmre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Yunusemre Nur
Daha 15 yaşındayım 75 kiloyum ben napıcam kilo vermek için?

Luci_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Berke
İlgilendiği Kategoriler
Karışık
Discord
berke#0001

RevenKalr