Neler Yeni

10 Maddede crazyboy40

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

LastShot

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Berk Esenli

edd123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,987
İsim
Mehmet Emin Kılıç
Hepimizin malumu forumumuzun en çok reaksiyon veren üyesi olan @crazyboy40 bu forumda olmasaydı kaç reaksiyonunuz olurdu? Kendimden örnek vermek gerekirse 2250 değil de 1700 reaksiyonum falan olurdu sanırım. Şimdi ise bu mübarek insan crazyboy40'ın özelliklerini sizin için 10 maddede sıralıyorum;

1- Karşısına bir konu çıktığı anda ilk olarak konudaki bütün yanıtları beğeniyor.

2- Siz bir konuya yanıt yazdığınızda hemen yanıtınızı beğeniyor. (Forum Botu gibi çalışıyor adam)

3- Verdiği reaksiyonlar siz yanıt yazdıktan sonra ortalama 2 saniye içinde oluyor.

4- İki kişi tartışıyorsa savunduğu kişinin değil de her ikisinin yanıtını beğeniyor. (Eşitlik ilkesinden kaynaklı sanırım.)

5- Genellikle beğeni reaksiyonunu kullanıyor. Eğer gerçekten komik bir yanıt varsa gülücük attığı da görülebilir.

6- Kızgın, Üzgün, Şaşkın gibi puan kazandırmayan reaksiyonları kesinlikle kullanmıyor.

7- İki Hafta önceki konudaki tüm yanıtları dahi beğenebiliyor. Bunu yapma amacı, davası edindiği forumdaki tüm yanıtları beğenme vazifesidir.

8- Eğer bir gün kendi yanıtlarını dahi beğendiğini görürseniz şaşırmayın. Çünkü o bu vazifeyi ilahi bir güç ile yerine getiriyor.

9- Profil fotoğrafını değiştirdiğinde bu ilahi gücünü kaybedeceğini düşünüyor.

10- Son olarak belirtmeliyim ki İYİ Kİ VARSIN @crazyboy40 :love:

Sende az kazanmamışsın bundan 70 tane

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,243
İsim
Fatih
Hepimizin malumu forumumuzun en çok reaksiyon veren üyesi olan @crazyboy40 bu forumda olmasaydı kaç reaksiyonunuz olurdu? Kendimden örnek vermek gerekirse 2250 değil de 1700 reaksiyonum falan olurdu sanırım. Şimdi ise bu mübarek insan crazyboy40'ın özelliklerini sizin için 10 maddede sıralıyorum;

1- Karşısına bir konu çıktığı anda ilk olarak konudaki bütün yanıtları beğeniyor.

2- Siz bir konuya yanıt yazdığınızda hemen yanıtınızı beğeniyor. (Forum Botu gibi çalışıyor adam)

3- Verdiği reaksiyonlar siz yanıt yazdıktan sonra ortalama 2 saniye içinde oluyor.

4- İki kişi tartışıyorsa savunduğu kişinin değil de her ikisinin yanıtını beğeniyor. (Eşitlik ilkesinden kaynaklı sanırım.)

5- Genellikle beğeni reaksiyonunu kullanıyor. Eğer gerçekten komik bir yanıt varsa gülücük attığı da görülebilir.

6- Kızgın, Üzgün, Şaşkın gibi puan kazandırmayan reaksiyonları kesinlikle kullanmıyor.

7- İki Hafta önceki konudaki tüm yanıtları dahi beğenebiliyor. Bunu yapma amacı, davası edindiği forumdaki tüm yanıtları beğenme vazifesidir.

8- Eğer bir gün kendi yanıtlarını dahi beğendiğini görürseniz şaşırmayın. Çünkü o bu vazifeyi ilahi bir güç ile yerine getiriyor.

@crazyreign de bişey yazdığımda ilk reaksiyon verir o zaman anlarım cevap yazacak diye

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18

Bu seri güzelmiş herkese yapmak lazım ha:D

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,554
İsim
Samet Kaya
Böyle deyince akla gelmiyor be. :D
BeritanKorkusuz, Vention, CınarYasar, CrazyBoy, Emre Baş...
Aklınıza gelen varsa siz de söyleyin.
Noluyor uleeyn ben Kırşehir'deyim internet için şuan çatıdan yazıyorum dondum ulan 2 dış çekiyor

@crazyboy40 yine döktürdü likeları
Screenshot_2020-07-30-00-06-51-902_com.android.chrome.jpg

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,716
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
instagram.com/aliakpoyraz
Bu konu açıldığı zaman forumun cıvıma zamanı idi.
Bu ve letgo konuları gibi troll eğlenceler almış başını gidiyordu o sıralar.
Ondan sonra bazıları gitti, @Flushixy @Redmental derken sonra @intel pentium ban yedi o ara crazy boşladı.
Sonra iyice forum konusundan sapıtmaya başladı.
25 Mart 25 Mayıs arası ilk ay en güzeli idi.

Bırakma söz konusu değil sadece forumda gezerken eskisi kadar zevk almadığım için foruma ara sıra uğrayıp konulara bakıp çıkıyorum. Ayrıca artık forumla ilgilenecek vakit bulamıyorum :D

O mod olamadı diye darıldı bence severdim ama soğuk gelirdi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vention dönmedi mi ya?

Mod olma yada olamamayla alakası yoktu aslında kişisel birkaç sıkıntımdan dolayı uzun bir süre ara vermiştim , daha sonra antrenmanda kendimi sakatlayınca felan iyice uzaklaştım sanal ortamlardan, soğukluk konusuna gelince benim soğuk olduğumu söyleyen ilk kişi sen olabilirsin, fazla muhabbetimiz olmadığı için sana öyle gelmiştir.

İyi forumlar :p

Ted Mosby

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,754
İsim
Ahmet Baran
Bırakma söz konusu değil sadece forumda gezerken eskisi kadar zevk almadığım için foruma ara sıra uğrayıp konulara bakıp çıkıyorum. Ayrıca artık forumla ilgilenecek vakit bulamıyorum :D

Mod olma yada olamamayla alakası yoktu aslında kişisel birkaç sıkıntımdan dolayı uzun bir süre ara vermiştim , daha sonra antrenmanda kendimi sakatlayınca felan iyice uzaklaştım sanal ortamlardan, soğukluk konusuna gelince benim soğuk olduğumu söyleyen ilk kişi sen olabilirsin, fazla muhabbetimiz olmadığı için sana öyle gelmiştir.

İyi forumlar :p
Eee döndünüz mü

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom