Neler Yeni

🔥İndirim 12 LİTRE GOURMETMAXX AIRFRYER 🔥 KARGO+VERGİ DAHİL 🔥 2238 TL🔥

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,377
İsim
Emre Yılmaz
3100e aldım totalde goruntusu falan gayet güzel parça kalıtesini de beğendim şuanlık
Ne zaman sipariş vermiştiniz hocam? Ben 17 kasımda sipariş vermiştim ne iptal oldu ne kargolandı

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,oyunlar,diziler
Ne zaman sipariş vermiştiniz hocam? Ben 17 kasımda sipariş vermiştim ne iptal oldu ne kargolandı
tam 1 ay önce verdim 1 ayda geldi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada patatesi 30dk falan pişirmeme rağmen hoşuma gitmedi galiba fazla koymuşuz 2 ızgarada tavuk yaptım akşam sulu sulu ve yumuşacıktı ayrıca kek de yaptım borcamda cok güzel kabardı şuan çok memnunum ama patatesi bi üzdü

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler
Kapağının üst kısmı ısınınca sararıyor gibi yorumlar okumuştum böyle bir durumla karşılaştınız mı?
bugun 4 kere çalıştırdık 1saat 10dk falan çalıştı şuanlık bir sararma falan yok kapağının kenarından hava atıyor mu dıye elimle kontrol ettim hep bir sıkıntı yok şuanlık

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
tam 1 ay önce verdim 1 ayda geldi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada patatesi 30dk falan pişirmeme rağmen hoşuma gitmedi galiba fazla koymuşuz 2 ızgarada tavuk yaptım akşam sulu sulu ve yumuşacıktı ayrıca kek de yaptım borcamda cok güzel kabardı şuan çok memnunum ama patatesi bi üzdü
Zaten fritoz alanların çoğunda patates kızartmasını beğenmediğini gördüm

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler
Zaten fritoz alanların çoğunda patates kızartmasını beğenmediğini gördüm
evet bende gördum kimse beğenmemiş fakat az koyarsam guzel olabılır gıbı gelıyo bu arada tavuk cıdden cok ıyıdı sulu suluydu cok beğendik tavugunu

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
evet bende gördum kimse beğenmemiş fakat az koyarsam guzel olabılır gıbı gelıyo bu arada tavuk cıdden cok ıyıdı sulu suluydu cok beğendik tavugunu
12lt almıştım iptal oldu yeni bakıyorum hanıma da söyledik gelmeden söylemek mantıksız artık amazondan sıkıntı olmaz dedik ama

misemise

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Mert Ketenoğlu
12lt almıştım iptal oldu yeni bakıyorum hanıma da söyledik gelmeden söylemek mantıksız artık amazondan sıkıntı olmaz dedik ama
Bende aldım o kadar bekledim iptal oldu hanıma da söylemiştim üzüldü. Satıcıya yaptırım yapması gerekiyordu Amazon'un 20 TL kupon verdi. Gel de sövme satıcıya. Paraları işlet. Sonra iptal et. Yazıklar olsun.

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,377
İsim
Emre Yılmaz
Benimki de bugün iptal oldu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular