Neler Yeni

13000 TL'ye Telefon önerir misiniz? ?

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,671
İsim
Mert Can Ergün

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,156
İsim
Necati
dostum dediğin doğru olabilir ama iphone da batarya açısından aşırı kötü görünüyor kuzenim 3 senedir kullanıyor 11 i ve ikimiz beraber oyun oynarken onun şarjı eriyip bitiyor diyebilirim
aslında kısmen aynı bazı oyunlarda hızlı eriyebiliyor fakat şunu söyleyeyim ben mobile oyunlar oynamıyorum fakat iphone şarjı 100 iken pubg mobilede 60 fps veriyor diyelim pocoda 60 fps veriyor diyelim , ikisininde şarjı 30-40 seviyelerine düştüğünde pocodaki fps 30-40a kadar düşecektir ama iphoneda fps her zaman sabit kalacaktır , androidler stabil çalışmıyor ama iphonenun performansı hep aynı kalıyor umarım açıklayıcı olmuştur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Yılmaz Şaşmaz
Telefon olarak ne alacağız arkadaşlar poco x4 gt çok hoşuma gitti aslında ama su ve toz olayı sıkıntı geldi

emreturk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Emre
Telefon olarak ne alacağız arkadaşlar poco x4 gt çok hoşuma gitti aslında ama su ve toz olayı sıkıntı geldi
Düşünen arkadaşlar varsa kapalı kutu Poco X4 GT var Amazon Tr faturalı piyasa fiyatindan 500 lira daha uyguna verebilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Yılmaz Şaşmaz
Dostum okula gidiyorum telefon sürekli cebimde duruyor e normal olarak toz bana sıkıntı olur ve su da öyle bilgisayar başında arsda devriliyor su mesdla o zaman bana çok büyük sıkıntı olur
Önceki serisi x3 gt kullanmıştım pil ve performansı çok iyiydi.Gunluk kullanimda toz vs çok zorlar mi bilemem

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,625
Üyeler
154,774
Son üye
trevorphilips
Top Bottom