Neler Yeni

Yardım 15 mouse arasından hangisi iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Umut Geçer
Elimin boyutu 17-9cm,claw grip tutuş şeklim var. profesyonel fps oyunları için Lamzu atlantis mi almalıyım? Ninjutso sora mı?
Size bağlı tamamen görüntü olarak hangisi hoşunuza gidiyorsa ve ağırlık farkıda var hafif mi istiyosunuz çok hafif mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Alinan kesinlikle buna yönel derim yeni kablosuz Zowie modeller.
Şuan Türkiye'ye gelmedi ama ilk önce oyuncumagazası.com sitesine gelir. Zowie ile en yakın ilgilenen firma o
https://zowie.benq.com/tr-tr/mouse/ec1-cw.html
Asla yönelmeyin 190 eurodan satışa çıkıyo yanlış bilmiyorsam ve yeni çıkmasına rağmen 3395 yerine 3370 sensör kullanıyo o fiyata da imkansız alınması finalmouse bile 180 eurodan satışa çıktı

Son düzenleme:

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Size bağlı tamamen görüntü olarak hangisi hoşunuza gidiyorsa ve ağırlık farkıda var hafif mi istiyosunuz çok hafif mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Asla yönelmeyin 190 eurodan satışa çıkıyo yanlış bilmiyorsam ve yeni çıkmasına rağmen 3395 yerine 3370 sensör kullanıyo o fiyata da imkansız alınması finalmouse bile 180 eurodan satışa çıktı
Buz zamana kadar kullandığım en hafif mouse Razer Deathadder v2, aktif olarak da onu kullanıyorum. Elimin yapısına uygun olmadığı için değiştirmek istiyorum. O kadar hafif mouse nasıl olur hiçbir fikrim yok, ama swarcow diye takip ettiğim kanalda aradaki 10gramın çok belli olduğunu ve 45g dan 55e geçince eline taş alıyormuş gibi hissettiğinden bahsetti. Kararsız kaldım. Modart pc de yeni videosunda 4 tane mouseyi karşılaştırdı arasında ninjutso sora ve Lamzu Atlantis' de var. Ninjutso sora nın değindiği ufak detayların daha iyi olduğundan bahsetti. Ben yine de sormak istedim. Hala kararsızım birkaç inceleme videosu daha izleyip kararımı vereceğim. Sağ olun.

burak9956

80+ Bronze
Bende sıfır razer ultimate var isteyen varsa özelden yazabilir nispeten uygun fiyata veririm.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,464
Üyeler
156,338
Son üye
efe5454
Top Bottom