Neler Yeni

1500 TL MOUSE ÖNERİSİ

isra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Yücel İsra TEMİR
2 mousu da elime aldım abartılacak bi ağırlık yok
52gr ve 88gr arasında abartılacak kadar çok ağırlık var.
böyle dandik bi yapı olamaz
Babamın malı değil ki savunayım. Sadece 15-20 video izledim forumlar da incelemelere baktım ve kasasına laf edeni görmedim, kaçırdıysam benim ayıbım olsun. Daha elime ulaşmadı o yüzden bir şey diyemem.
neyini anlamadın merak ettim sağ click tuşu yamulmuş gibi yan taraftan çıkmış
Nasıl yamuk ve eline batıyor onu anlamadım.

Bayramdurmus

80+ Bronze

Babamın malı değil ki savunayım. Sadece 15-20 video izledim forumlar da incelemelere baktım ve kasasına laf edeni görmedim, kaçırdıysam benim ayıbım olsun. Daha elime ulaşmadı o yüzden bir şey diyemem.

Dostum sağ click butonu var sa mousun üstünde mousun yan tarafından çıkıntılı gibi çıkmış şu kenar var ya dışarı taşmış malzemenin kalitesizliğinden yamulmuş gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende sana bende seviyordum öneriyorum 2 mousu da 2 gün önce elime aldım deneyimledim alınmaz demiyorum ama asus varken alınmaz diyorum uzun ömürlü kat kat iyi 200 TL fark ile ben şahsen daha almam iade yolladım 2 gün önce

Ekler

• 1716106597244.png
    1716106597244.png
    47.4 KB · Hit: 14

isra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Yücel İsra TEMİR
Dostum sağ click butonu var sa mousun üstünde mousun yan tarafından çıkıntılı gibi çıkmış şu kenar var ya dışarı taşmış malzemenin kalitesizliğinden yamulmuş gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende sana bende seviyordum öneriyorum 2 mousu da 2 gün önce elime aldım deneyimledim alınmaz demiyorum ama asus varken alınmaz diyorum uzun ömürlü kat kat iyi 200 TL fark ile ben şahsen daha almam iade yolladım 2 gün önce
Bakalım, piyasa 600mAH düşsün, alayım sonra yorumumu buraya yazarım.

Bayramdurmus

80+ Bronze
Bakalım, piyasa 600mAH düşsün, alayım sonra yorumumu buraya yazarım.
Özellik olarak güzel fakat dediğim gibi malzeme kalitesi olarak tavsiye etmiyorum eğer Asus 2.5 3k civarı olsa alın derim fakat geri ödeme ile 200 TL fiyat farkı oluyor ona da değer deluxun 4k alıcısını da almıştım ona rağmen iade ettim bide satıcı yanlış renk yolladı

• Beğen
Reaksiyonlar: isra
Top Bottom