Neler Yeni

18 yaş altı banka hesabı açmak?

Plib

80+
17 yasımdayım ve banka hesabı açmak istiyorum. kredi kartı falan için değil. paribuda ki parayı kendi hesabıma atmak için. yani ibanı için. hangi banka buna izin veriyor?

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,521
İsim
.
17 yasımdayım ve banka hesabı açmak istiyorum. kredi kartı falan için değil. paribuda ki parayı kendi hesabıma atmak için. yani ibanı için. hangi banka buna izin veriyor?
Ailenle gidersen banka hesabı açabilirsin
Onun dışında 18 e girmeden hiçbir şekilde açmazlar sadece aile ile açarlar

Siri

80+ Silver
En İyi Cevap
1
18 yaş üstünde bir yakınınla gidersen senin üstüne banka hesabı açabilirler. Velinin gelmesi sadece onaylamak için gerekiyor.
Çoğu banka izin veriyor. Fakat kısıtlamalar olabilir. Ziraatte mobil bankacılık uygulamasına reşit olana kadar giremezsin gibi.

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
TunaErsoy
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Yardım-Konu Dışı
Discord
turgut#1980
Şuan bankalara bulaşma. Tosla vb. gibi şeyleri kullanın. Ben sizin yerinizde olsaydım 19 Yaşımda bile açmazdım. Sonuçta para çekeceksin ve faizi ile daha fazla ödeyeceksin. İlla İsteyince olmaz her şey. Eğer inat edeceksen bence 19 Yaşında aç Veya Tosla vb. Kullanın

ThorJ

80+ Silver
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,786
İsim
alperen
İlgilendiği Kategoriler
Araçlar, Akıllı Telefonlar, Donanım, Dizüstü Bilgisayarlar, Custom ROM
Ailen ile gittiğinde açıyorlar.

Siri

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ben de hesap açacaktım 15 yaşındayım Aralık ayında 16 olacağım ailemle gitsem bana da hesap açarlar mı
Evet açarlar. Fakat bankayı düzgün seçmeni öneririm. Dediğim gibi bankaların kısıtlamaları olabiliyor. Ziraatte mobil bankacılık uygulamasına giremezsin gibi gibi. Akbank bu konuda en iyilerinden deniyor.

BurakReiS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Burak
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, işlemci gibi konular. Ayrıca da Valorant.
Papara kullanabilirsin aslında.

2023'e Kadar Yokum

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,494
İsim
Melih
İlgilendiği Kategoriler
Konu Dışı, Müzik
16 yaş ve üstü için tüm bankalarda velinle gidersen senin üzerine hesap açılıyor, ve banka kartı veriliyor. Velin olmadan gidersen açmazlar. Velin sadece onayı olduğuna dair imza atıyor. Ben de bu ay velimle gidip Garanti'den banka kartı alacağım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,119
Üyeler
141,537
Son üye
mburak58
Top Bottom