Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 1K civarindan 3 Tane Mekanik Klavye (BANGGOOD) !

merb1y

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Ertuğrul BAYRAKLI
Banggood öncelikliği seçersek vergi çıkıyor yani doğru muyum? Süre önemli değil. Vergi çıkmıyorsa onu seçeceğim. Beğenmezsem aynı fiyattan satarım diye düşündüğüm için fiyatı minimum tutmaya çalışıyorum.
Bilmiyorum tam olarak ama duydugum kadarıyla herkes tr oncelikli aliyor digerinde sıkıntı cıkabiliyormus

El-Turco

80+ Bronze

LORIIK LR68 Üçlü Mod Mekanik Klavye 68 Tuşlu Gateron Anahtarı Üç Renkli PBT Keycaps Şeffaf Black Kılıf RGB Çalışırken Değiştirilebilir Oyun Klavye - Sarı Anahtar KOD ILE 1200 TL​

(Kendim bundan aldim)
Loriik LR68
KOD: BGaa1a94

Royal Kludge RK98 Wireless Gaming Mechanical Keyboard With 98keys RGB Backlit Triple-Mode Bluetooth 2.4G Hot Swappable Switch - Siyah mavi anahtar KOD ILE 1086 TL​

Royal Kludge RK98
KOD: BGb360a3

GamaKay K77 Mekanik Klavye 77 Tuşlar Çalışırken Değiştirilebilir Type-C Kablolu USB 3.1 NKRO Saydam Cam Taban Gateron Anahtarı RGB Oyun Klavye Sayı Tuşlu - Sarı Anahtar KODLA 1002 TL​

Gamekay K77
KOD: BG0e7a98
Mesaj otomatik birleştirildi:

RK VE Gmk`da cok stok yok bilginize
bu kodlar mouse için geçerli olur mu acaba beyaz wireless bir şey arıyorum

merb1y

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Ertuğrul BAYRAKLI
bu kodlar mouse için geçerli olur mu acaba beyaz wireless bir şey arıyorum
Yok hocam kodlar belirli ürünlere özel ama coupons from china diye bi site var banggood ya da aliexpressten buldugunuz bir ürünün linkini oraya yapıştırıp kupon var mı bakabilirsiniz

Phoenixxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
383
İsim
Erdem çay
Daha yeni blitzwolf aldık k77 de çok güzel duruyor biraz büyük gibi napsak

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,629
İsim
bilo
Discord
b1l0
Arkadaşlar loriki inceleyeniniz oldu mu? Alınır mı?

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,629
İsim
bilo
Discord
b1l0
soyle bi inceleme videosu var benim hosuma gitti aldim bi tane
Hocam adresi girdim siparişi aldı direkt ödeme için 4 gün süre verdi teslimat şekli falan filan seçmedim bu normal mi?

Hocam adresi girdim siparişi aldı direkt ödeme için 4 gün süre verdi teslimat şekli falan filan seçmedim bu normal mi?
Bir de banggoodda taksit yok mu kredi kartını giriyorum taksitlendirme seçenği çıkmıyor?

Son düzenleme:

merb1y

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Ertuğrul BAYRAKLI
banggood boyle yapiyor once siparisi olusturuyor sonra odemeyi bekliyor teslimat adres secme yerinde gozukuyor.

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,629
İsim
bilo
Discord
b1l0
banggood boyle yapiyor once siparisi olusturuyor sonra odemeyi bekliyor teslimat adres secme yerinde gozukuyor.
Hocam türkiye direkt teslimat seçeneği nereden seçiliyor bi ss atar mısınız ben göremiyorum bi türlü ya

Hocam türkiye direkt teslimat seçeneği nereden seçiliyor bi ss atar mısınız ben göremiyorum bi türlü ya
Bir de kredi kartı taksiti çıkmıyor normal mi?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
965,044
Üyeler
152,398
Son üye
yagizdutdut
Top Bottom