Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 1K civarindan 3 Tane Mekanik Klavye (BANGGOOD) !

merb1y

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Ertuğrul BAYRAKLI
Siparişi iptal ettim şimdi de kırmızı mı kahverengi mi sarı switch mi alsam kararsızlığı başladı :D
Ben yellow siparis ettim blue haric hepsi iyidir hocam

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,629
İsim
bilo
Discord
b1l0
Ben yellow siparis ettim blue haric hepsi iyidir hocam
Bana en sessizi lazım hocam, kırmızı sipariş ettim ödemek için 4 gün düşüneceğim. Paylaşım için teşekkürler.

merb1y

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Ertuğrul BAYRAKLI
Bana en sessizi lazım hocam, kırmızı sipariş ettim ödemek için 4 gün düşüneceğim. Paylaşım için teşekkürler.
Sessizlik icin dogru tercih hayirli olsun :)

• Beğen
Reaksiyonlar: B1L0

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,629
İsim
bilo
Discord
b1l0

Ultracı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Rıfat Avcı
Türkiye direkt posta ile GamaKay K77 yi aldım hayırlısı olsun bakalım. Toplamda 1052 TL'ye denk geldi ek vergi çıkmaz değil mi?

semre57

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Emre Ağan
Gamekay K77 olan rengi güzelmiş bulamaz mıyız bu fiyata başka stok bitmiş :|

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
Tuğra

shiver

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Enes Tutkan

LORIIK LR68 Üçlü Mod Mekanik Klavye 68 Tuşlu Gateron Anahtarı Üç Renkli PBT Keycaps Şeffaf Black Kılıf RGB Çalışırken Değiştirilebilir Oyun Klavye - Sarı Anahtar KOD ILE 1200 TL​

(Kendim bundan aldim)
Loriik LR68
KOD: BGaa1a94

Royal Kludge RK98 Wireless Gaming Mechanical Keyboard With 98keys RGB Backlit Triple-Mode Bluetooth 2.4G Hot Swappable Switch - Siyah mavi anahtar KOD ILE 1086 TL​

Royal Kludge RK98
KOD: BGb360a3

(Tukendi) GamaKay K77 Mekanik Klavye 77 Tuşlar Çalışırken Değiştirilebilir Type-C Kablolu USB 3.1 NKRO Saydam Cam Taban Gateron Anahtarı RGB Oyun Klavye Sayı Tuşlu - Sarı Anahtar KODLA 1002 TL​

Gamekay K77
KOD: BG0e7a98
Hocam Rolay Kludge aradığım her şeyi içeriyor fakat yurtdışı alışverişlerine pek güvenmiyorum, herhangi bir sıkıntı çıkar mı, iadesini yapmak uğraştırır mı yada mevcut mudur? Ayrıca klavyenin incelemesini internet üzerindende pek bulamadım, kalitesini bilen var mı?

merb1y

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Ertuğrul BAYRAKLI
Hocam Rolay Kludge aradığım her şeyi içeriyor fakat yurtdışı alışverişlerine pek güvenmiyorum, herhangi bir sıkıntı çıkar mı, iadesini yapmak uğraştırır mı yada mevcut mudur? Ayrıca klavyenin incelemesini internet üzerindende pek bulamadım, kalitesini bilen var mı?
2 hafta once yaptim, yaklasik 13 gunde geldi aras kargo gelip kapima birakti. Yurticinden bu kadar rahat olmuyor bazen. Iadede de kolaylik sagliyolar switch almistim klavyeme uygun degilmis. Iade istedim fiyatin %30unu iade edelim urun sende kalsin dedi satici ben de tamam dedim hayatimda bu kadar iyi iade gormedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

beyler ben bundan aldım switchi nasıl ve değiştirmek istersem hangi switchi önerirsiniz
Gateron veya akko switch alabilirsiniz fiyatlari gayet guzel ve kaliteli.

shiver

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Enes Tutkan
2 hafta once yaptim, yaklasik 13 gunde geldi aras kargo gelip kapima birakti. Yurticinden bu kadar rahat olmuyor bazen. Iadede de kolaylik sagliyolar switch almistim klavyeme uygun degilmis. Iade istedim fiyatin %30unu iade edelim urun sende kalsin dedi satici ben de tamam dedim hayatimda bu kadar iyi iade gormedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gateron veya akko switch alabilirsiniz fiyatlari gayet guzel ve kaliteli.
Royalden bir tane kaptım inşallah sorunsuzca ulaşır. Blue switchten rahatsız olursam iade ederim.

Top Bottom