Neler Yeni

2. El Iphone X alınır mı ?

federalper

80+ Silver
Bütçe
5000
2. El Iphone X alınır mı ?
4K ve 5K arası bir bütçem var ne önerirsiniz ?

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Ekran ve kamera sorunu yoksa, Touch ID çalışıyorsa, pil şişme yapmamışsa vs. alınır. X'ler Apple'ın deneme tahtası olduğundan çok narin cihazlar, sorunsuzunu bulmak lazım.

federalper

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran ve kamera sorunu yoksa, Touch ID çalışıyorsa, pil şişme yapmamışsa vs. alınır. X'ler Apple'ın deneme tahtası olduğundan çok narin cihazlar, sorunsuzunu bulmak lazım.
Yazdığım fiyat bandına herhangi bir Iphone alabilir miyim önerin var mı ?
X almak istersem onlara bakacağım eğer düzgünse alacağım.

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,534
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Yani alınabilir

federalper

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Anladım çoğu X in face id si çalışmıyor veya ekranı değişmiş truetone yok. 8 plus a da bakabilirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Iphone XR alınır mı peki ?
Elbette alınır lakin o fiyata temizini bulmak zor, aklımdan geçti de yazmadım.

MrXfloud

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mustafa ozemre
Bende yakın zamanda iPhone X aldım ancak arka planda iPhone X ye olupda 8 plus da olmayan bazi özellikler var örneğin ekrana dokunarak uyandırma bu benim için çok kullanışlı tabi seni bilemem. Face id konusunda arkadaşlar haklı bende ekran değişmek zorunda kaldım ancak Face id zaten güvenlik icin kullanmadığdan dolayı çokda
önemsemedim. Ama batarya ve kamera önemli 2x çalışıyor mu bataryası ne durumda bunlara bakmak lazım . Bu şartlarda alınabilir bir cihaz halen canavar gibi. En büyük artisi OLED ekran kullanması. Oled ekran ve LCD ekran karsilastirmalarini izlersen aradaki en büyük farkı anlarsın örneğin iPhone 11 de bile LCD ekran var güncel model olmasına rağmen,iPhone x reboot işleminde çok önde ve en hızlı boot yapan iPhone modelleri arasında kendisi o yüzden tavsiye ederim.

Top Bottom