Neler Yeni

2.el psu alınır mı??

Exile

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Alperen
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben psudan çok çektim zamanında😉

jossephh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yusuf

Ben psudan çok çektim zamanında😉
💀💀

Almayı düşünüyorum bunu biliyonmu

Thadox

80+ Bronze
Merhaba rx6800 r5 5600x li sistem topluyom psu arıyorum ama herkes bronze öneriyor çok güvenmiyorum gold psu arıyordum RM750 buldum 1600tlye temiz duruyor sizce alınır mı?
Kardeşim bronz gold vs güç kaynağının verimliliğini gösteren şeyler. İstediği kadar gold olsun opp, ovp, scp, uvp falan gibi sertifikaları önemli. Yani normal kullanıcıysan bütçeni bronz ancak güvenlik sertifikaları tam olan bir güç kaynağına harca. Ha bütçe sıkıntın yoktur o zaman alacağın gold güç kaynağının sertifikalarını da iyice kontrol et.

jossephh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yusuf
Kardeşim bronz gold vs güç kaynağının verimliliğini gösteren şeyler. İstediği kadar gold olsun opp, ovp, scp, uvp falan gibi sertifikaları önemli. Yani normal kullanıcıysan bütçeni bronz ancak güvenlik sertifikaları tam olan bir güç kaynağına harca. Ha bütçe sıkıntın yoktur o zaman alacağın gold güç kaynağının sertifikalarını da iyice kontrol et.
Peki bildiğin güzel bir model varmı

Thadox

80+ Bronze
Peki bildiğin güzel bir model varmı
İlerleyen zamanlarda alacağım için psu lar hakkında biraz ön araştırma yaptığım için bu bilgilere sahibim. Henüz bende bir modelde karar kılmadım. Birde son olarak bence 750W elzem değil. 650W de işini rahatlıkla görür.

jossephh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yusuf
İlerleyen zamanlarda alacağım için psu lar hakkında biraz ön araştırma yaptığım için bu bilgilere sahibim. Henüz bende bir modelde karar kılmadım. Birde son olarak bence 750W elzem değil. 650W de işini rahatlıkla görür.
Anladım hocam çok sağolun

Exile

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Alperen
Bahsettiğin için teşekkürler 80+ sadece verimlilik için

Top Bottom