Neler Yeni

2. tur tahminleriniz nedir?

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,107
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Tahmin bile etmek istemiyorum

Darkone22

80+ Bronze
Ben bu geceden itibaren KK yüzünden ömrüm boyunca siyaset konuşmayacağım. Allah'a şükür maddi durumum iyi durumu iyi olmayanlara Allah sabır versin. Dolar Euro nasıl oynadı bugün izledik. Durumun buraya gelmesini sağlayanlardan da Allah razı olsun. Sinani razı etseler %5.30 oy kayar mi o tarafa mümkün değil o yüzden ben tam olmasada umudumu kesmis bulunmaktayim. Artık minibüslerde otobüslerde kadınlara cinsel istismar yapan mültecileri bol bol görürüz. Gerçi biz mülteci olmusuz

Loading...

80+ Silver
Hocam başlığı gördünüz tahminleri alalım.
Böyle muhalefete lanet olsun
6 lı masa cumhurbaşkanlık seçiminde kk'a 0.02%(gelecek, deva saadet felan) destek çıkmış ama chp onlara, bol bol milletvekili verdi
Rezilsin chp rezil yararın olmayacak partilerle takılıyorsun

Benim tahminlerim doğru çıktı
Chpli kitle sinan oğana %1 diyordu şimdi adam kilit isim oldu

Hiç bir zaman muhalefeti savunamadım, savunmamda

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Hocam başlığı gördünüz tahminleri alalım.
KK yüzünden ben yıllardır muhalefetten nefret ettim.
Gördük.
Milletvekilinde rezalet
CB oylamasında rezalet.
Görün işte.
Bu adam varken RTE niye kazanıyor diye çok sormaya gerek yok.
Başından beri böyle olacağını tahmin ettim oldu da.
Bu adam halk tarafından beğenilmiyor ki artık 2. turu alsa ne olucak açıklayın bana.
Meclisi kaybetti artık ne olucak?
Neyse ben KDV mi ÖTV mi kaldırılacak neyse onun yerine rümeysa ablamın eğitim masraflarını ödeyeyim vergisiz olmaz özellikle milletvekilimizse ayrı.
RTE sevmesemde kazandır artık bu gidişle 2. turu da bu sonuca bakarsak geçmiş olsun ülkeme artık.
Akıllanıp milletvekili dediğimiz vergi yiyen obur insanlara ses çıkartmadığı sürece halkımız daha bu ülke kimi görse düzelmez.

Loading...

80+ Silver
KK yüzünden ben yıllardır muhalefetten nefret ettim.
Gördük.
Milletvekilinde rezalet
CB oylamasında rezalet.
Görün işte.
Bu adam varken RTE niye kazanıyor diye çok sormaya gerek yok.
Başından beri böyle olacağını tahmin ettim oldu da.
Bu adam halk tarafından beğenilmiyor ki artık 2. turu alsa ne olucak açıklayın bana.
Meclisi kaybetti artık ne olucak?
Neyse ben KDV mi ÖTV mi kaldırılacak neyse onun yerine rümeysa ablamın eğitim masraflarını ödeyeyim vergisiz olmaz özellikle milletvekilimizse ayrı.
RTE sevmesemde kazandır artık bu gidişle 2. turu da bu sonuca bakarsak geçmiş olsun ülkeme artık.
Akıllanıp milletvekili dediğimiz vergi yiyen obur insanlara ses çıkartmadığı sürece halkımız daha bu ülke kimi görse düzelmez.
Gelde bunu ciddi ciddi demokrat dede diye gezinenlere anlat

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Gelde bunu ciddi ciddi demokrat dede diye gezinenlere anlat
ben acıyorum muhalif olan insanlara.
Bu insanlarla muhalefet yapmak zorunda kaldılar.
İnşallah KK'nin ayağı kayar da yönetimden düşer ve yerine düzgün ve iyi muhalefet yapacak bir aday gelir.
Diyorum ben bu olsun oyum onlara.
Milletvekili listelerinde saçma sapan isimler koymasa oyum onlara ben bıktım artık.
RTE'den ziyade ben bu ülkede AKP'li vekillerden bıktım.
Cumhurbaşkanından güç bulmalarından bıktım.
Bu ülkenin iyi gelişmelerini bana yansıtmayan insanlara kızıyorum.

melidoas6

80+ Silver
Sandığa giden gençlerin çoğu okuduğu şehre dönücek ve muhalefetin oyu daha azalıcak. Mesela kuzenim ankarada tekrar gelemeyecek seçime. Oğana veren seçmen sandığa gitmeyebilir giderse ve oyları yarı yarıya dağılabilir hepsi bir tarafa yığılmaz. Meclis çoğunluğu onlarda. Bence şu saatten sonra Kılıçdaroğlu alamaz...

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,389
İsim
Burak Karadağ
Ben bu geceden itibaren KK yüzünden ömrüm boyunca siyaset konuşmayacağım. Allah'a şükür maddi durumum iyi durumu iyi olmayanlara Allah sabır versin. Dolar Euro nasıl oynadı bugün izledik. Durumun buraya gelmesini sağlayanlardan da Allah razı olsun. Sinani razı etseler %5.30 oy kayar mi o tarafa mümkün değil o yüzden ben tam olmasada umudumu kesmis bulunmaktayim. Artık minibüslerde otobüslerde kadınlara cinsel istismar yapan mültecileri bol bol görürüz. Gerçi biz mülteci olmusuz
Knk ben 00.00 da uyudum ve devamını bilmiyorum. Neler oldu ki bu kadar sinirli herkes KK ye?

Top Bottom