Neler Yeni

Öneri 2000 TL kulaklık önerisi Hyperx cloud 2 razer blackshark v2?

'Rey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Violet'T
Bütçe
2000
Razer blackshark v2 ve hyperX cloud2 listemde var birini almayı planlıyorum ama bir kaç uzak durun yorumları gördüm ama o fiyat bandında ne önerirsiniz fps oyunları ağırlıklı oynuyorum müzik dinlenmeyecek film izlenmeyecek ses kasma olarak çok iyi olursa sevinirim

Son düzenleme:

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,624
İsim
Orkun
Razer blackshark v2 ve hyperX cloud2 listemde var birini almayı planlıyorum ama bir kaç uzak durun yorumları gördüm ama o fiyat bandında ne önerirsiniz fps oyunları ağırlıklı oynuyorum müzik dinlenmeyecek film izlenmeyecek ses kasma olarak çok iyi olursa sevinirim
Razer Blackshark V2 X kullanıyorum 1.5-2 senedir. Açıkçası memnunum. Ses kalitesi iyi, oyunlarda rahat bir şekilde ses kasabiliyorum. Mikrofonu bence baya iyi RP oyunları oynuyorum dolayısıyla mikrofonun iyi olması gerekiyor. Voicemeeter ile biraz bass verdiğimde mikrofona profesyonel ses kayıt mikrofonları gibi kaliteli bir ses veriyor. Bass vermesen de ses kaliteli ancak ham hali dümdüz sesini iletiyor temiz bir şekilde. Bir de bazen ortam sesini ya da kulaklıkta ses full de kullanıyorsan mikrofona verebiliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ek olarak harici ses kartı aldım Ugreen marka. Bende biraz dip ses sorunu oluyordu. 3.5m jack bağlantılarından dolayı olduğunu düşünüyorum. Ses kartıyla hem duyduğum sesler hem mikrofonun ilettiği sesler kaliteli hale geldi hem de dip ses sorunumu çözdüm.

• Beğen
Reaksiyonlar: 'Rey

'Rey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Violet'T
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Razer Blackshark V2 X kullanıyorum 1.5-2 senedir. Açıkçası memnunum. Ses kalitesi iyi, oyunlarda rahat bir şekilde ses kasabiliyorum. Mikrofonu bence baya iyi RP oyunları oynuyorum dolayısıyla mikrofonun iyi olması gerekiyor. Voicemeeter ile biraz bass verdiğimde mikrofona profesyonel ses kayıt mikrofonları gibi kaliteli bir ses veriyor. Bass vermesen de ses kaliteli ancak ham hali dümdüz sesini iletiyor temiz bir şekilde. Bir de bazen ortam sesini ya da kulaklıkta ses full de kullanıyorsan mikrofona verebiliyor.

Ek olarak harici ses kartı aldım Ugreen marka. Bende biraz dip ses sorunu oluyordu. 3.5m jack bağlantılarından dolayı olduğunu düşünüyorum. Ses kartıyla hem duyduğum sesler hem mikrofonun ilettiği sesler kaliteli hale geldi hem de dip ses sorunumu çözdüm.
Cevap için teşekkürler. ses kartı takması kolay mı ses kartları fiyatı ne durumda acaba?

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,624
İsim
Orkun
Cevap için teşekkürler. ses kartı takması kolay mı ses kartları fiyatı ne durumda acaba?

Bunu kullanıyorum ben, 429TL fiyatı. USB şeklinde takması çok basit. Tak çalıştır direk.

@'Rey bu arada dip ses sorunu benim bilgisayarımdan kaynaklı olabilir. Kasan kaliteliyse anakartının ses birimi iyiyse dip ses yaşamayabilirsin. Önce kulaklığı alıp denersin, dip ses sorunu falan yoksa o şekilde kullanmaya devam edersin.

• Beğen

'Rey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Violet'T
Kullanmak kesin gerekir mi abi? olduğu gibi kullansak çok rahatsız edici duruma geliyor mu

Allah izin verirse rtx4060 - ryzen 5600 gibi bi sistem olacak abi umarım olmaz dip ses sorunu razer tercih edeceğim gibi

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,624
İsim
Orkun
Kullanmak kesin gerekir mi abi? olduğu gibi kullansak çok rahatsız edici duruma geliyor mu

Allah izin verirse rtx4060 - ryzen 5600 gibi bi sistem olacak abi umarım olmaz dip ses sorunu razer tercih edeceğim gibi
Hiçbir şey açık değilken faremi hareket ettirdiğimde çok derinden vız vız gibi frekans sesi geliyordu bende. Sadece oyun oynarken takacaksan kulaklığı pek rahatsız edeceğini düşünmüyorum. Aktif olarak sürekli ses duyacağın için o sesi duymazsın sende olsa bile.

• Beğen

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,868
İsim
İsim İSİMOĞLU
Balckshark V2 special edition var. 2600 TL falan. Kesinlikle tavsiye ederim. V2 Cloud 2 den üstün bir kulaklık.

'Rey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Violet'T
Balckshark V2 special edition var. 2600 TL falan. Kesinlikle tavsiye ederim. V2 Cloud 2 den üstün bir kulaklık.
blackshark v2x ile çok farkı var mı hocam? açıkçası bütçeyi aşmak istemiyorum da.

'Rey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Violet'T

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,868
İsim
İsim İSİMOĞLU
Hocam ben biraz daha araştırma yaptım razer blackshark v2 special edition ya da corsair void elite düşünüyorum bu karşılaştırmada da razer önde mi? hangisi alınmalı
V2 al.

• Beğen
Top Bottom