Neler Yeni

2022 iPhone 8 alınır mı?

şahin doğan

80+ Platinum

Giatros

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Fatih Altun
İlgilendiği Kategoriler
Futbol, Bilgisayar, Telefon
Instagram
fatihaltns
Discord
Giatros#4797

şahin doğan

80+ Platinum
Hocam siyah mı beyaz mı iphone 8 kasa olarak?
3200 civarına var şu an çevremde almayı düşünüyorum pil sağlığı 100 yeni değişmiş.
ben beyaz alırdım ön taraftaki siyah çerçeveler bir süre sonra insanın canını sıkıyor. bana göre beyaz telefon daha hoş.

kyagizzz

80+ Bronze
Hocam siyah mı beyaz mı iphone 8 kasa olarak?
3200 civarına var şu an çevremde almayı düşünüyorum pil sağlığı 100 yeni değişmiş.
Hocam bence 8 alıcağınıza 8plus alın.o kdrbutceye cikamazsaniz da 7plus alın. Hala kullanan cok tanidigin var ve cok memnunlar. 7plus hala gecerliligini koruyan telefon.8plus ile de aralarind acok fark yok diye biliyorum

Giatros

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Fatih Altun
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
fatihaltns
Discord
Giatros#4797
Hocam bence 8 alıcağınıza 8plus alın.o kdrbutceye cikamazsaniz da 7plus alın. Hala kullanan cok tanidigin var ve cok memnunlar. 7plus hala gecerliligini koruyan telefon.8plus ile de aralarind acok fark yok diye biliyorum
Hocam 8 plus la 8 arasında 2k fark var nerdeyse.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben beyaz alırdım ön taraftaki siyah çerçeveler bir süre sonra insanın canını sıkıyor. bana göre beyaz telefon daha hoş.
İkinci elde 200-300 lira farka var beyazı değer mi sizce?

Son düzenleme:

şahin doğan

80+ Platinum

Giatros

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Fatih Altun
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
fatihaltns
Discord
Giatros#4797
o zaman değmez zaten seneye satarım diyorsunuz.
Daha önceden kullanma şansım oldu beyazı cidden güzel ama şöyle yani 3.5 lira para bağlarım 1 sene sonra para biriktirip XS e geçerim yada işte daha yeni iphone modelleri düşünürüm 8 de kalmam gibi 1-2 sene içinde

kyagizzz

80+ Bronze
Daha önceden kullanma şansım oldu beyazı cidden güzel ama şöyle yani 3.5 lira para bağlarım 1 sene sonra para biriktirip XS e geçerim yada işte daha yeni iphone modelleri düşünürüm 8 de kalmam gibi 1-2 sene içinde
Hocam bence 7pluslara da birbakın derim.8 den daha cok memnun kalirsiniz gibi geliyor. Ki oylede bence

Eggg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Ege Uzun
alınır ama 2k olanı alıcaksanız pili değişçekmiş gibi düşünün %100sağlık demek ya 0 ya değişme (dandik bir şey taktıkysa sıkıntı) ya da yazılımı takıp direk artırabilir orjinal pili yani %100 sağlık güvenilmez adam demiyorsa şu marke şu batarya değişimi oldu diye.

Ha bataryayı değişmek 200-300tl bencr yine alınır ön kamerayla sıkıntın yoksa.

KnightDavion

80+ Bronze
Iphone 8, 7-8 bin TL’lik androidlerden iyidir. Ölüsü bile, 3 sene sonra bile hala alınıp satılır.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,190
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Neden?

Oyun oynamiyorum gunluk kullanim olarak
Gunluk kullanim icin yeterli.
Kucuk olmasindan dolayi tutus , tasima vs daha kolay oluyor benim tercihlerimden biride oydu .
Brn kamerasi icin almistim eger kucuk boyut ve kamera sizin icin onemli degilse android modellere yonelebilirsiniz

Giatros

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Fatih Altun
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
fatihaltns
Discord
Giatros#4797
Gunluk kullanim icin yeterli.
Kucuk olmasindan dolayi tutus , tasima vs daha kolay oluyor benim tercihlerimden biride oydu .
Brn kamerasi icin almistim eger kucuk boyut ve kamera sizin icin onemli degilse android modellere yonelebilirsiniz
Benim işim günlük kullanım hocam akıcılık :)

alınır ama 2k olanı alıcaksanız pili değişçekmiş gibi düşünün %100sağlık demek ya 0 ya değişme (dandik bir şey taktıkysa sıkıntı) ya da yazılımı takıp direk artırabilir orjinal pili yani %100 sağlık güvenilmez adam demiyorsa şu marke şu batarya değişimi oldu diye.

Ha bataryayı değişmek 200-300tl bencr yine alınır ön kamerayla sıkıntın yoksa.
Hocam telefon sadece arama yapmak icin kullanilmis sanirim yasli bi teyze kullaniyormus

4LTUNN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Burak
Hoca öncelikle selamlar bence güzel tercih olur 8 iyidir

Top Bottom