Neler Yeni

2022 yılında PS4 alınır mı?

İsmetPotter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
İsmet
Aslında pcmi yükseltmeyi düşünüyordum ama genellikle rpg türü oyun oynadığım için PlayStation exclusive oyunları da ilgimi çekiyor. PS exclusive oyunları oynamak için 2. El PlayStation 4 almayı düşünüyorum sizce alınır mı? Yeni çıkacak çoğu oyun gow:Ragnarok, rdr3, witcher4 vb oyunlar ps4 destekler mi exclusive oyunları oynamak için almaya değer mi?

Nasparus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,686
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, JS, İktisat, Felsefe, İslam, Müzik
Aslında pcmi yükseltmeyi düşünüyordum ama genellikle rpg türü oyun oynadığım için PlayStation exclusive oyunları da ilgimi çekiyor. PS exclusive oyunları oynamak için 2. El PlayStation 4 almayı düşünüyorum sizce alınır mı? Yeni çıkacak çoğu oyun gow:Ragnarok, rdr3, witcher4 vb oyunlar ps4 destekler mi exclusive oyunları oynamak için almaya değer mi?
Rdr 3 ü ps5 bile desteklemeyebilir(!) rdr2 yeni çıktı destekleyeceğini sanmam gow ve witcher da akıcı oynatabileceğini sanmıyorum. Bunlar hariç güzel makine.

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
rdr 3 ü falan ps4 e bekleme.nefesi yetmez.ragnarok gelecek ama.

Realhas the Great

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,990
İsim
Nejat İşler
İlgilendiği Kategoriler
Gündem,siyaset,PC parçaları,konu dışı
Bence Slim kasa ve pro modeli alınır rdr3 ve witcher 4'ün ne zaman çıkacağı bile belli değil çıkıncada büyük ihtimal desteklemez.

Ahmet Berat Ak

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ahmet Berat ak
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama,pc aksesuarları,fiyat performans ürünler
Rdr 3 ü ps5 bile desteklemeyebilir(!) rdr2 yeni çıktı destekleyeceğini sanmam gow ve witcher da akıcı oynatabileceğini sanmıyorum. Bunlar hariç güzel makine.
witcher 3 oynanıyor ya 45 ya 60 4 hiç oynanmaz

pekcevik

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,587
İsim
Mert Pekçevik
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Bilgisayarları
Instagram
pekcevikk
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199142548828/
Discord
bigg papi locsta
Temiz 2.el uygun fiyatlı bi PS alırsan olabilir oyunlar PS4 desteklerse oynayabilirsin.
GOW Ragnarok: Platformlar: PlayStation 4, PlayStation 5

Diğer oyunlar hakkında platform bilgisi bulamadım.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,985
İsim
Mert Can Ergün
doğru diyorsun desteklemez desteklese bile zorlanır 30fps de oynatır!:ROFLMAO:
Mesaj otomatik birleştirildi:

youtube de konsol oyun diye kanal var belki yardımcı olur konsol konusunda uygun fiyata cihaz alıyor mesela

İsmetPotter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
İsmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
doğru diyorsun desteklemez desteklese bile zorlanır 30fps de oynatır!:ROFLMAO:
Mesaj otomatik birleştirildi:

youtube de konsol oyun diye kanal var belki yardımcı olur konsol konusunda uygun fiyata cihaz alıyor mesela
spiderman yeni oyunları çıktığı zaman akıcı oynanış sunar mı

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,985
İsim
Mert Can Ergün

İsmetPotter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
İsmet
spiderman sadece ps5 e özel diye biliyorum ps4 e gelmicek galiba yeni çıkıcak oyunları
xbox one s gamepadi alıp pcye bağlsam sorunsuz çalışır mı her oyunda belli exclusive oyunların pcye gelmesini beklerim o şekilde oynarım konsol pcde bana sıkıntı çıakrtır mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Berkay Uçan
Evet hala alınır. Bu sene çıkacak oyunları geçtim eğer önceki yıllarda çıkan exclusive oyunları daha önce denemediysen şiddetle öneririm. Birbirinden kaliteli, Türkçe altyazı/dublaj destekli güzel oyunlar mevcut. Ayrıca GOW Ragnarok, Horizon Forbidden West, Elden Ring gibi oyunlar PS4te de çıkış yapacak.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,985
İsim
Mert Can Ergün
xbox one s gamepadi alıp pcye bağlsam sorunsuz çalışır mı her oyunda belli exclusive oyunların pcye gelmesini beklerim o şekilde oynarım konsol pcde bana sıkıntı çıakrtır mı
konsol pcde bana sıkıntı çıakrtır derken gamepad mı ?

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Rdr3 mü ?
Çıkamayan oyunun sistem gereksinimlerini nerden bilebiliriz

Top Bottom