Neler Yeni

2024 de alınabilecek ıphone dışında küçük telefon var mı?

ibrahimua

80+ Bronze
Arkadaşlar iphone mini serisi dısında alınabilecek küçük bir telefon arıyorum. Iphone 7 kullanmaya o kadar alıştım ki kücük telefon hastalığı oluşturdu bende. Büyük ekrana hiçbir şekilde alışamadım. Bu yüzden den 2024 de alınabilecek bir kücük telefon arıyorum.

xberke

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
berke zorlu
Düz S serisi de küçüktür S23 veya s24 e bakabilirsin inc olarak 7 ye göre fazla olmasına rağmen çerçevesi iPhone 7 gibi olmadığı için elde büyük telefon hissi vermiyorlar.

ibrahimua

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Düz S serisi de küçüktür S23 veya s24 e bakabilirsin inc olarak 7 ye göre fazla olmasına rağmen çerçevesi iPhone 7 gibi olmadığı için elde büyük telefon hissi vermiyorlar.
Bilmiyorum hiç incelemedim dediğiniz eğer dogruysa bir bakacağım mediamarkta gidio

xberke

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
berke zorlu
Bilmiyorum hiç incelemedim dediğiniz eğer dogruysa bir bakacağım mediamarkta gidio
bakın ama beğenirseniz oradan almayın mağazada biraz daha pahalı olabilir :D Bütçeniz 30 civarıysa 24 256Gb alın derim. 7 yıl güncelleme desteği ile uzun yıllar gider bende 4-5 sene 7 128 gb kullandım iyi bir yükseltme olur.

ibrahimua

80+ Bronze
bakın ama beğenirseniz oradan almayın mağazada biraz daha pahalı olabilir :D Bütçeniz 30 civarıysa 24 256Gb alın derim. 7 yıl güncelleme desteği ile uzun yıllar gider bende 4-5 sene 7 128 gb kullandım iyi bir yükseltme olur.
Şuanda 7 128 kullanıyorum abartısız şarjı dayansa hala kullanacağım. Ama her babam aradıgında sarjım olmuyor beni bir gün neyse fkfkfnfn

turlikat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Turan Durmaz
kesinlikle S23 bakın derim mümkünse 256lık alın

ibrahimua

80+ Bronze
kesinlikle S23 bakın derim mümkünse 256lık alın
S23 düşünmene gerek bile yok
S23 çok fazla övülen bir model ya bir bakacağım buna kesinlikle. Pek büyük ve agır telefonlardan haz alamıyorum ama ıphone 7 ile karsılastırınca fazla farkı yok gibi diger android telefonlara kıyasla.
Mesaj otomatik birleştirildi:

S24 ile ultra arasında çok fark var mı ki

xberke

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
berke zorlu
S23 çok fazla övülen bir model ya bir bakacağım buna kesinlikle. Pek büyük ve agır telefonlardan haz alamıyorum ama ıphone 7 ile karsılastırınca fazla farkı yok gibi diger android telefonlara kıyasla.
Mesaj otomatik birleştirildi:

S24 ile ultra arasında çok fark var mı ki
Ultralar büyük oluyor eski note serisi gibi ve kamerası ve özellikle zoom konusunda harikalar, eğer bütçen 35 ise düz s24 tercih ederdim 7 yıl güncelleme desteği vs. mantıklı olur.

Top Bottom