Neler Yeni

20K - 35K Arası Laptop Önerisi

LORN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
643
İsim
Enes Demirok

LORN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
643
İsim
Enes Demirok
Bi de bu var tabii. Çok seçenek var olm napcaz yav
IMG_2680.png

LORN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
643
İsim
Enes Demirok

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Son olarak ne diyorsun kanka
ya legion derim ya da nitro ama legion çok daha üst segment bir ürün yani gönlüm legiondan yana biraz araştırmam lazım.

LORN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
643
İsim
Enes Demirok

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Gigabyte ın espirisi ne
eski nesil clevo ısınıyor sanırım 3070 ti lı nitro 5 daha iyi performans verecek legiondan fakat legionda kaliteli model size kalmış artık 4060'ıda es geçmemek lazım tabi ama inteller ısınacaktır thermal limit yemez fakat ısınabilir.

• Beğen
Reaksiyonlar: LORN

LORN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
643
İsim
Enes Demirok
eski nesil clevo ısınıyor sanırım 3070 ti lı nitro 5 daha iyi performans verecek legiondan fakat legionda kaliteli model size kalmış artık 4060'ıda es geçmemek lazım tabi ama inteller ısınacaktır thermal limit yemez fakat ısınabilir.
Peki son olarak şunu sormak istiyorum. Bu bilgisayar kardeşime alınacak ama bir yandan yatırım olarak da düşünmek istiyorum. Şimdi alamazsak fiyatlar daha da artacak. Yani diyeceğim o ki daha düşük bütçeli bir şey alıp onla devam ettirmek mi yoksa paraya acımayıp ileride daha rahat satarız düşüncesiyle yüksek model almak mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunlar gibi
IMG_2662.png
IMG_2661.png

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Peki son olarak şunu sormak istiyorum. Bu bilgisayar kardeşime alınacak ama bir yandan yatırım olarak da düşünmek istiyorum. Şimdi alamazsak fiyatlar daha da artacak. Yani diyeceğim o ki daha düşük bütçeli bir şey alıp onla devam ettirmek mi yoksa paraya acımayıp ileride daha rahat satarız düşüncesiyle yüksek model almak mı
tam tersine yüksek modeli daha zor satarsınız şimdi lenovo legionu ülkemizde çok bilen yok şatafatlı bir şey lazım satmak için Nitro piyasada iyi gider bir de 3070 Ti yazıyor daha cazibeli düz 3070 yazınca çok his uyandırmıyor ama Ti görünce insana bir şevk geliyor ileride satmak için nitro daha iyi olabilir ya da 4060 da alabilirsiniz tamamen size kalmış ülkemizde kağıt üstünde bakıyorlar her şeye.

• Beğen

LORN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
643
İsim
Enes Demirok
tam tersine yüksek modeli daha zor satarsınız şimdi lenovo legionu ülkemizde çok bilen yok şatafatlı bir şey lazım satmak için Nitro piyasada iyi gider bir de 3070 Ti yazıyor daha cazibeli düz 3070 yazınca çok his uyandırmıyor ama Ti görünce insana bir şevk geliyor ileride satmak için nitro daha iyi olabilir ya da 4060 da alabilirsiniz tamamen size kalmış ülkemizde kağıt üstünde bakıyorlar her şeye.
Yeni ürünler ekledim demek istediğim onlardı

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
tamamen size kalmış dediğim gibi A15 in piyasa düşük ideapad gaming in piyasası daha iyi A15 e nazaran benim bildiğim kadarıyla tabi ama Asus ve Lenovo hayranlarıda var zamanında kullanıp hayran kalmış insanlarıda göz önünde bulundurmak gerek piyasaya girecekseniz biraz fazla araştırmanız lazım.

• Beğen
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,626
Üyeler
145,217
Son üye
NakoG
Top Bottom