Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 215 TL Almayan alsın son şans Mucai MK 61 mekanik klavye Aliexpress

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
569
İsim
Yaman Kurşun

fruko.gzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
419
İsim
furkan gezgin
bende satıyorum almak isteyen pm gelebilir

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
Bayram
Uygunsuz davranış
Ulan yarım akıllı herif tek bir satıcıda olabilir onun dışında açık klavye gönderimi
@şek herif bu klavye veya e yosso klavye bak bakalım bu tarz klavyeleri gönderiyorlar mı eşk seni :D sattım ben zaten klavyeyi sen ara @ gibi dur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Link atarmısın ?
s2mi atar o satışa kapalı ürün :D açık olanlar pahalı ürünler ve az tercih edilenler ucuza gelmedikten sonra açık olsa ne olur :D

umtb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Bora
@şek herif bu klavye veya e yosso klavye bak bakalım bu tarz klavyeleri gönderiyorlar mı eşk seni :D sattım ben zaten klavyeyi sen ara @ gibi dur
Mesaj otomatik birleştirildi:

s2mi atar o satışa kapalı ürün :D açık olanlar pahalı ürünler ve az tercih edilenler ucuza gelmedikten sonra açık olsa ne olur :D
Klavye var bende zaten terbiyesiz herif ayrıca sen klavye gönderimi kapalı dedin hala klavye gönderimi var aliexpreste Türkiye ye

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
Bayram
Klavye var bende zaten terbiyesiz herif ayrıca sen klavye gönderimi kapalı dedin hala klavye gönderimi var aliexpreste Türkiye ye
Gündem'de olan klavyelere bak bakim açık mı :D

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Ömer
terbiyesiz herif
Sen aklına geleni söyle başkası söyleyince terbiyesiz mi olsun :) Saldırmışsın bildiğin üstüne de bilmeden etmeden konuşmuşsun hala daha laf yetiştirmeye çalışma çaban koparttı.

Sen aklına geleni söyle başkası söyleyince terbiyesiz mi olsun :) Saldırmışsın bildiğin üstüne de bilmeden etmeden konuşmuşsun hala daha laf yetiştirmeye çalışma çaban koparttı.
Bende okudum da adam haklı sövmekte alınmayan birşeyi hala alınır diyor alabiliyorsa alsın boş yapmış

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
arsiv belgianairways
Satacak olan bana fiyatı ve hangi şehirde olduğunu yazsın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,902
Üyeler