Neler Yeni

22k’ya bu sistem nasıl?

VeloceRR

80+ Bronze

longinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Emrullah YAZICI
Çok daha iyi performans verecek ve daha kaliteli bileşenlerden oluşma hazır sistemleri bu fiyata alabilirsiniz. Eğer web sitesinden alma zorunluluğunuz yoksa geçen hafta itopyada çıkan i5-12400F // RTX 3070Ti sistemi sahibindende 21-22 K'ya satanlardan alabilirsiniz (tabi varsa)

Ya da 3 hafta önce vatan bilgisayarın çıkardığı i5-12400F // RTX 3070 sistemi 18k'dan satanlar vardı (kaldıysa)

Eğer web sitesinden alma zorunluluğu var ise o zaman bulabileceğiniz en F/P sistem 12400F // RTX 3070 olan MANTIS veya MESUT ÇEVİK-MC5 sistemdir.

shurik3n_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Can İLHAN
R9 işlemcili, 3070Ti li 32 gb Ramli bir sistemim var. Düşünürsen mesajlarına bakabilirsin

eqea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Ege
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım - Bilgisayar Sistemleri
Çok daha iyi performans verecek ve daha kaliteli bileşenlerden oluşma hazır sistemleri bu fiyata alabilirsiniz. Eğer web sitesinden alma zorunluluğunuz yoksa geçen hafta itopyada çıkan i5-12400F // RTX 3070Ti sistemi sahibindende 21-22 K'ya satanlardan alabilirsiniz (tabi varsa)

Ya da 3 hafta önce vatan bilgisayarın çıkardığı i5-12400F // RTX 3070 sistemi 18k'dan satanlar vardı (kaldıysa)

Eğer web sitesinden alma zorunluluğu var ise o zaman bulabileceğiniz en F/P sistem 12400F // RTX 3070 olan MANTIS veya MESUT ÇEVİK-MC5 sistemdir.
Merhaba hazır sistem almak için kovalıyorum forum forum dolanıyorum iş saatleri için mola saatinde vaktimi ayırıyorum fakat bu tarz şeyleri yakalamak için nerelere bakmam gerektiğini bilmiyorum yardımcı olabilirmisiniz ? Bu arada doğum gününüz kutlu olsun. Mantis ve mesut çevik önerilerini farklı forumlarda baktım fakat çokta övmediler muhtemelen sizin bu dediğiniz sistemlerin satış fiyatından dolayı kampanya olmadığı için olabilir fikrinizi ve takip sayfası için haber bekliyorum teşekkürler.

IbanyLone

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Serkan Uysal
anakartı yükselteceksen toplam 2 ssd slotun olacak. Bence sonradan daha kaliteli 1TB ssd almak daha mantıklı. Birde stok fan kesmez bu sistemi.

ibrahimmkrdg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
463
İsim
ibrahim karadağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
anakartı yükselteceksen toplam 2 ssd slotun olacak. Bence sonradan daha kaliteli 1TB ssd almak daha mantıklı. Birde stok fan kesmez bu sistemi.
nasıl kesmez kankam ya kasa akışı mı kötü ? 4 fan kasa

longinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Emrullah YAZICI
Merhaba hazır sistem almak için kovalıyorum forum forum dolanıyorum iş saatleri için mola saatinde vaktimi ayırıyorum fakat bu tarz şeyleri yakalamak için nerelere bakmam gerektiğini bilmiyorum yardımcı olabilirmisiniz ? Bu arada doğum gününüz kutlu olsun. Mantis ve mesut çevik önerilerini farklı forumlarda baktım fakat çokta övmediler muhtemelen sizin bu dediğiniz sistemlerin satış fiyatından dolayı kampanya olmadığı için olabilir fikrinizi ve takip sayfası için haber bekliyorum teşekkürler.
Donanım Arşivi
PC Hocası
Mert Bayantemur
Volkan Oyun Kuvvetleri
ModArt PC

YouTube kanallarını takip edip, bildirimlerini açın.

Teşekkürler bu arada. :)

eqea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Ege
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım - Bilgisayar Sistemleri
Donanım Arşivi
PC Hocası
Mert Bayantemur
Volkan Oyun Kuvvetleri
ModArt PC

YouTube kanallarını takip edip, bildirimlerini açın.

Teşekkürler bu arada. :)
Rica ederim. Teşekkürler.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,888
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)

IbanyLone

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Serkan Uysal
nasıl kesmez kankam ya kasa akışı mı kötü ? 4 fan kasa
kasa akışı iyi bile olsa stok fan yaz aylarında ve yük altında zorlanacaktır. Tabi bu ileri evre olarak düşünülebilir. Sonradan alıp kendin takarsın.

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,852
İsim
İsim İSİMOĞLU
Şu an için 20K bandında en f/p sistem gibi alınır...
Mesaj otomatik birleştirildi:

bence bu daha güzel

Biri 3080 rakibi sistem...

Bu 3070...
Mantık?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,145
Üyeler
140,779