Neler Yeni

2500 TL PS4 alınır mı?

Ahmet Öztürk

80+ Bronze
Çoğu ilanda oyunlar benim istediklerim olmuyor. Bu ilanda bir tek Pes 2021 eksik onu da ikinci el de bulabilir miyim? PS oyunlarının ikinci el piyasası nasıl yani istediğim oyunu sonradan bulabilir miyim?( Bu arada daha pazarlık sormadım belki düşürebilirim)

Ekler

• IMG_20210927_181007.jpg
    IMG_20210927_181007.jpg
    356.3 KB · Hit: 34

arasjr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Aras Şimşek
Çoğu ilanda oyunlar benim istediklerim olmuyor. Bu ilanda bir tek Pes 2021 eksik onu da ikinci el de bulabilir miyim? PS oyunlarının ikinci el piyasası nasıl yani istediğim oyunu sonradan bulabilir miyim?( Bu arada daha pazarlık sormadım belki düşürebilirim)
hocam bence alınmaz alsan bile pro modelini tercih et zaten arkadaşın hesabında ki oyunların çoğu ps tarafından verilmiştir ve ps plus olmadan oynamazsın bende ps 4 pro var ordan bılıyorum ama tercih sizin

Ahmet Öztürk

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam bence alınmaz alsan bile pro modelini tercih et zaten arkadaşın hesabında ki oyunların çoğu ps tarafından verilmiştir ve ps plus olmadan oynamazsın bende ps 4 pro var ordan bılıyorum ama tercih sizin
Hayır PS plus hesabından alınmamış pro için ise bütçem yetmiyor. Kendi PS hesabında plusta değil oyunlar ben zaten plus açmayı düşünmüyorum. Diğer ilanlarda oyunlar plustan alındığı için oynayamam diye almıyorum

Top Bottom