Neler Yeni

🔥İndirim 25Kg Köpek Maması 429₺🔥🔥%35 İndirim

Ukta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Alperen Çelebi
Evdeki kopekler ile sokakdakiler ayni degilmi hocam.
hocam evimde 3 adet muhabbet kuşu besliyorum. en kaliteli yem harici yemiyorlar. bir kere yem bitti sipariş verdim o gelene kadar petshop dan idarelik yem aldım 1 gün aç kaldılar yine yemediler yeşillikle beslemiştim. görsen küçücükler ama neyse şimdi linç yerim ahaha

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,748
İsim
Murat Orhan
Yok yemesinler millet itlaf için uğraşıyor, ağlıyor siz hala neyin derdindesiniz
Millet umrumda değil bizim kadar onların da yaşamaya hakkı var. İnsanlar hayvanlardan fazla kişinin ölümüne sebep oluyor itlaf edilecekse katiller edilsin ilk önce. Gerisi umrumda değil 4 paket alayımda besleyeyim sokak köpeklerini mis gibi.

Cysea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ahmet
Millet umrumda değil bizim kadar onların da yaşamaya hakkı var. İnsanlar hayvanlardan fazla kişinin ölümüne sebep oluyor itlaf edilecekse katiller edilsin ilk önce. Gerisi umrumda değil 4 paket alayımda besleyeyim sokak köpeklerini mis gibi.
Allahım bana bişeyler oluyo argümana bak ya

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,748
İsim
Murat Orhan
Allahım bana bişeyler oluyo argümana bak ya
Kusura bakma da hayvan katliamına destek verecek kadar insanlıktan çıkmadım henüz. En iyisi düşüncelerini kendine sakla sen.

Ukta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Alperen Çelebi
konuyu kilitleyebilir miyiz herhangi bir sokak hayvanın ölmesini istemem severim de fakat küçük çocuklar ölünce razıyım ben şahsen. bunun tartışması dönecek çünkü

JackRyan

80+ Silver
Sokak köpekleri için neden mama indirimi kovalıyosunuz ve herkese duyuruyosunuz?
Cani insanlar konuya girmesin.

Burası hayvan sever ve hayir severlerin konusu ben her ay 10kg kedi mamasi alir sokak kedilerine veririm sizde gram bu düşünce bu iyimseverlik olmadiğini bu yorumdan da görebiliyoruz.

Cysea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ahmet
Cani insanlar konuya girmesin.

Burası hayvan sever ve hayir severlerin konusu ben her ay 10kg kedi mamasi alir sokak kedilerine veririm sizde gram bu düşünce bu iyimseverlik olmadiğini bu yorumdan da görebiliyoruz.
Kedi babadır kedileri besle

ysf0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Yusuf
Jdkehfkdh sanirim haklisiniz hocam onu dememdeki amaç ürünün yorumları iç açıcı değil o yuzden.
Onlar yorum yaparken evcil hayvanlara göre yorumlamışlardır ve sokak canlıları bu mamalardan daha beterlerini yemek zorunda kaliyor açlıktan, o yüzden hiç yoktan iyidir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sokak köpekleri için neden mama indirimi kovalıyosunuz ve herkese duyuruyosunuz?
Herhangi bi konuda indirim kovalayıp paylaşırlar bunu keyfi nasıl isterse

Dogukappa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
Doğukan
Yok yemesinler millet itlaf için uğraşıyor, ağlıyor siz hala neyin derdindesiniz
neyin kafasını yasıyon olum sen 15 lik ergen itlaf sorunlu köpekler için konuşulan bir yasa itlaf muhabbeti var diye insanlar köpek besleyemeyecek mi sizin gibiler bi reelde denk gelse keske ya

Top Bottom