Neler Yeni

27' 2K IPS monitör tavsiyesi Bütçe 9.000TL

eren28tr

80+ Platinum
ben de bunu düşünüyorum asustansa bu daha çok kafama yattı 250 cd sınır birazcık diye biliyorum
AOC 27G4X alın aoc parlaklık olarak çok daha iyi asusun parlaklık oranı kötü ayrıca asusun asansörlü pivot özelliği yok.

KYLORIN90

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
Eymen
tamam
sonra
Ad soyad koymuşsun sayın muhammed fehim yazıcı , enes sarıdoğan bidaha hiçbir siteye tam ad girmezsiniz yapacaklarımdan sonra
Mesaj otomatik birleştirildi:

Size bu korku yeter, allahınızdan bulu
dostun o kadar korktumki tuvalete bile giremiyorum(gainwardımın 75 derecede çalışması bu kadar üzmüş olamaz).

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
hasan
Daha farklı önerileri olan var mı peki? İyi bir görüntü istiyorum hikayeli oyunlar oynayacağım. Msi olur dell olur philips evnia olabilir

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
532
İsim
Murat Cemal
şu an bunu kullanıyorum memnunum gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. ben 7700'e almıştım

Daha farklı önerileri olan var mı peki? İyi bir görüntü istiyorum hikayeli oyunlar oynayacağım. Msi olur dell olur philips evnia olabilir

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
hasan
şu an bunu kullanıyorum memnunum gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. ben 7700'e almıştım

hocam bu 7700 e almadım şu an da pek alasım yok o yüzden :D ama yine de bi sorayım dedim

onun dışında şu monitöre ne diyorsunuz https://www.itopya.com/msi-27-mag-2...dr-ready-wqhd-rapid-ips-gaming-monitor_u26517

AOC 27" Q27G2S yerine bunu almak mantıklı mı?​

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
ATAKAN TAŞKIN

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Burak
Merhaba arkadaşlar bütçemi 9.000 TL yazdım fakat çok üstüne de çıkmak istemiyorum. Önerebileceğiniz 2K IPS monitör var mıdır?(Pivot olayına çok takılmak istemiyorum ama olursa iyi olur tabii ki) Elimdeki bazı seçenekler bunlar. Asus'ta çok fazla model olduğu için onlar hakkında spesifik bir seçenek bulamadım. Bu fiyat bandında çok fazla monitör arayan var fakat konular hep yarım kalmış biraz daha tartışabileceğimiz bir konu olursa insanlar da bilgilenebilir. Monitörlerin fiyatı düştü fakat stok eritiyorlar gibi geldi bana stoklar yenilendiğinde fiyatları ne olur bilemiyorum. Daha da düşecek mi yoksa artışa mı geçecek fikirlerinizi de bekliyorum

AOC 27" Q27G4X​

AOC 27" Q27G2S​

Hocam al geç üstüne tanımam 2k da https://www.gaming.gen.tr/urun/3310...2k-qhd-adaptive-sync-fast-ips-gaming-monitor/

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
hasan
ben bu aoc'u alıcam sanırım arkadaşlar teşekkür ederim. satıcı olarak itopyadan mı alayım yoksa diğer satıcılara bakayım mı

neden bunu önerdiniz neleri daha iyi
Onun dışında konuya sonradan giren arkadaşlar için önerilen bütün monitörleri ekliyorum konunun başına

Son düzenleme:
Top Bottom