Neler Yeni

3 ay nerede çalışabilirim?

PatIıcan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Bahadır Kağan
Merhaba herkese iyi forumlar. Lise 2 öğrencisiyim ve bu yaz bir yerde çalışmak istiyorum, aldığım parayla da gidip bir sistem almak istiyorum. Sizce nerelerde çalışabilirim tavsiyelerinizi bekliyorum. ( oturduğum yer daha çok sanayi bölgesi)

Doc Hudson.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
BehzatÇ
Merhaba herkese iyi forumlar. Lise 2 öğrencisiyim ve bu yaz bir yerde çalışmak istiyorum, aldığım parayla da gidip bir sistem almak istiyorum. Sizce nerelerde çalışabilirim tavsiyelerinizi bekliyorum. ( oturduğum yer daha çok sanayi bölgesi)
Kral bende düşündüğüm için söylüyorum düğün salonlarında işe gir yemek dağıtıp masaları topluyorsun bizim burda düğün başı 300-400 tl veriyorlar günde 2 düğün rahat çıkarırsın tek sıkıntı tarafı gece geç saate kalıyorsun onun dışında parasıda güzel

ibrahimua

80+ Bronze
Kardesim ne yaparsan yap tanıdık bi yere gitme adam yerine koymazlar paranı az verirler hatta vermezler. Ama kolay iş bulabilecegini sanmıyorum garsonluk veya cigköfteci yanı olabilir

PatIıcan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Bahadır Kağan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kral bende düşündüğüm için söylüyorum düğün salonlarında işe gir yemek dağıtıp masaları topluyorsun bizim burda düğün başı 300-400 TL veriyorlar günde 2 düğün rahat çıkarırsın tek sıkıntı tarafı gece geç saate kalıyorsun onun dışında parasıda güzel
Evet eski işim oydu da onu köydeyken yapıyordum bu yaz oturduğum yerde geçireceğim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kardesim ne yaparsan yap tanıdık bi yere gitme adam yerine koymazlar paranı az verirler hatta vermezler. Ama kolay iş bulabilecegini sanmıyorum garsonluk veya cigköfteci yanı olabilir
Anladım teşekkür ederim

Hanaz

80+ Silver
Yeşil pasaportun varsa kurpiyer olabilirisin

Top Bottom