Neler Yeni

3. tercihdede açıkta kalmışım

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
aragorn
arkadaşlar merhaba bugün yerel yerleştirme 3. tercihler belli oldu öncelikle obp puanım 84 ben 1.tercih zamanında kendi puanıma göre okullar seçtim 1.tercihim şöyleydi
1.başkent anadolu lisesi 90 puan
2.abidinpaşa anadolu lisesi 86 puan
3.tuzluçayır anadolu lisesi 79 puan ben her şekilde tuzluçayırdan yüksek puanım olduğu için girerim diye düşündüm
2.tercih zamanı tercihlerim
1.ege anadolu lisesi bu okul evime en yakın olan okul ama 1.tercih zamanında bu okul 62 puandı bende puanım 84 olduğu için yazmadım şuan 78 puan
2.tuzluçayır anadolu lisesi 79dan 85 olmuş 2.tercihdede giremedim
3.tercih zamanı
1.ege anadolu lisesi 78 puan
2.akdere anadolu lisesi 80 puan
yine açıkta kalmışım şimdi ne yapacağım lütfen biri yardım etsin açıktan okul okumak zorunda kalırsam annemin beni özel okula gönderecek maddi imkanı yok lise okuyamazsam intihar etmek bile aklımdan geçti ne yaapacağım lütfen yardım

Sıpekular

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,016
İsim
İbrahim
İntihar gibi boş düşünceleri aklından çıkar ilk önce. Sınavsın alanlara gidersin.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,872
İsim
göksel yurtcan
ortalaman yüksekse sınavsız alan liselere gidebilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
aragorn
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

McQueen95

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
752
İsim
ömer eren ilkaya
Instagram
Erenilkaya
Steam
McQueen
Twitter
bayanmayanbay
Discord
bayanmayanbay#2566
arkadaşlar merhaba bugün yerel yerleştirme 3. tercihler belli oldu öncelikle obp puanım 84 ben 1.tercih zamanında kendi puanıma göre okullar seçtim 1.tercihim şöyleydi
1.başkent anadolu lisesi 90 puan
2.abidinpaşa anadolu lisesi 86 puan
3.tuzluçayır anadolu lisesi 79 puan ben her şekilde tuzluçayırdan yüksek puanım olduğu için girerim diye düşündüm
2.tercih zamanı tercihlerim
1.ege anadolu lisesi bu okul evime en yakın olan okul ama 1.tercih zamanında bu okul 62 puandı bende puanım 84 olduğu için yazmadım şuan 78 puan
2.tuzluçayır anadolu lisesi 79dan 85 olmuş 2.tercihdede giremedim
3.tercih zamanı
1.ege anadolu lisesi 78 puan
2.akdere anadolu lisesi 80 puan
yine açıkta kalmışım şimdi ne yapacağım lütfen biri yardım etsin açıktan okul okumak zorunda kalırsam annemin beni özel okula gönderecek maddi imkanı yok lise okuyamazsam intihar etmek bile aklımdan geçti ne yaapacağım lütfen yardım
açıktan oku ben öyle yaptım derse bile gitmiyorsun sadece sınavları oluyor 4 5 ayda bir haftasonları o derslerden 50 üzeri alırsan liseyi bitirip diplomanı alabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
aragorn
Sen nasıl giremedin (78) puan olan okula ?
sokağa çıkıp 2dk yürüyünce o okulu görüyom
Mesaj otomatik birleştirildi:

açıktan oku ben öyle yaptım derse bile gitmiyorsun sadece sınavları oluyor 4 5 ayda bir haftasonları o derslerden 50 üzeri alırsan liseyi bitirip diplomanı alabilirsin
ben üniversite okumak istiyorum ders görmeden nasıl sınavlara giricem nasıl yksye giricem lütfen boş şeyler söylemeyin

LDRAGON

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Berkay
liseler aynı gir birine o kadar önemli deil hatta her türlü derslerim iyi üniversiteye girerim dersen meslek lisesi daha iyi sana dükkan açma belgesi veriyolar seçtiğin bölümü öğreniyosun anadoluda sadece ders öğretiyolar.

McQueen95

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
752
İsim
ömer eren ilkaya
Instagram
Erenilkaya
Steam
McQueen
Twitter
bayanmayanbay
Discord
bayanmayanbay#2566
sokağa çıkıp 2dk yürüyünce o okulu görüyom
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben üniversite okumak istiyorum ders görmeden nasıl sınavlara giricem nasıl yksye giricem lütfen boş şeyler söylemeyin
liseyi bitirmek istemiyor musun dostum liseyi bitirdikten sonra yazılırsın bi dershaneye veya evde mi çalışırsın ne yaparsan artık ordan da üni sınavına girebilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
aragorn
liseler aynı gir birine o kadar önemli deil hatta her türlü derslerim iyi üniversiteye girerim dersen meslek lisesi daha iyi sana dükkan açma belgesi veriyolar seçtiğin bölümü öğreniyosun anadoluda sadece ders öğretiyolar.
meslek lisesinde ders vermiyorlar ders görmeden nasıl yksye girip bir bölüm kazanayım sadece seçtiğim bölümü öğretiyorlar meslek lisesinde

Top Bottom