Neler Yeni

Yardım 3 Yıl Boyunca Amazon Prime'ı Bedava Kullanmak

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
gizli eşşek
Bu konuyu çok uzunca bir süredir düşünüyorum. Yıllar önce arkadaşımın demesi üzerine İninal üzerinden parası olmayan bir sanal kart oluşturup Amazon Prime üyeliği almayı denemiştim ve parayı çekmeden bana üyeliği vermişti. O gün bugündür hâlâ daha para çekmedi. Biraz araştırdığımda bu platform üzerinde (yanlış değilsem) birisi aslında Amazon'a durumu e-posta üzerinden iletmiş fakat olayın çözülmesine dair herhangi bir geri dönüş almamıştır. Peki bunun sonuçları ne olabilir? Sizce bu sorun Amazon'un mudur yoksa kullananlar hakkında bir dava Amazon tarafından açılabilir mi?
Bir de bir isteğim sizlerin de Amazon'a bu durumu iletmeniz ve sorunun çözümü için bu açığı kullanmayanların açığın kapatılması için Amazon'a bildirerek yardımcı olmasıdır.

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Bir sorun olmadan uzun bir süre kullandım ama gerçekten sorun olur mu olmaz mı bilemiyorum.
Size fatura kesiyorlar her ödeme için geçmiş olsun yakında kapınıza zarf gelir borçla alakalı.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,518
İsim
Emre Zengin
Bu konuyu çok uzunca bir süredir düşünüyorum. Yıllar önce arkadaşımın demesi üzerine İninal üzerinden parası olmayan bir sanal kart oluşturup Amazon Prime üyeliği almayı denemiştim ve parayı çekmeden bana üyeliği vermişti. O gün bugündür hâlâ daha para çekmedi. Biraz araştırdığımda bu platform üzerinde (yanlış değilsem) birisi aslında Amazon'a durumu e-posta üzerinden iletmiş fakat olayın çözülmesine dair herhangi bir geri dönüş almamıştır. Peki bunun sonuçları ne olabilir? Sizce bu sorun Amazon'un mudur yoksa kullananlar hakkında bir dava Amazon tarafından açılabilir mi?
Bir de bir isteğim sizlerin de Amazon'a bu durumu iletmeniz ve sorunun çözümü için bu açığı kullanmayanların açığın kapatılması için Amazon'a bildirerek yardımcı olmasıdır.
Başka kart kayıtlı değil di mi? Eğer kayıtlıysa ücreti oradan alıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
gizli eşşek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Başka kart kayıtlı değil di mi? Eğer kayıtlıysa ücreti oradan alıyor.
Hayır kartlarımı daima kontrol ediyorum. Hiçbir ödeme yapılmadı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Az önce kontrol ettim. Sadece 2022'de 7,90₺ işlem yapılmış görünüyor. Kullandığım Prime üyelikleri listelenmemiş bile.

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
Mehmet Eyüp Atan

vladvlad

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
vladimiz putin
şaka yapıyorum fakat sorun çıkarabilir.
bende yapıyorum aynısını. kartı işleme kapatıyorum veya kartta olan bütün parayı alıyorum ve öyle alıyorum abonelik. her ay sonu geldiğinde o 2 kart arasında geçiş yapıyorum ve böylelikle bedava kullanıyorum.

eğer kartınız yok ise gidin şoktan ininal alın bedava prime gaming kullanın :D

frix

80+
Bilmemeleri pek olası değil, çok fazla suistimal edilmediği sürece dokunmuyorlardır. Etik değil, yapılmamalı. Amazon zaten Shopping ve Prime Video departmanlarını makul bir ücret karşılığında sunuyor. Yine de durumu kötü olanlar için önerim Sipay benzeri %60 geri ödeme yapan ödeme araçları.

sein.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Cep Telefonu, Sistem Parçaları
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
Bende öyle kullanıyorum herkeste olmuyor fakat sanırım ininal kartimda para yokken aciyordum oluyordu para yukleyince geride kesmiyordu bende araştırmıştım bu durumu amazona iletenler olmuş bazılarına çözüldüğü söylenmiş fakat diger kullanicilarda ayni garip
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende öyle kullanıyorum herkeste olmuyor fakat sanırım ininal kartimda para yokken aciyordum oluyordu para yukleyince geride kesmiyordu bende araştırmıştım bu durumu amazona iletenler olmuş bazılarına çözüldüğü söylenmiş fakat diger kullanicilarda ayni garip
Hani garip olan istesem para vererekde kullanamıyorum icinde para varken bile deniyorum gene çekmiyor bende baska kartlardada ayni

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,131
İsim
Sarp Yılmaz
Hiçbir şey olmaz kafan rahat olsun Amazon ödemeyi almayı denediğinde madem ki kartta bakiye yok veya kart kapalı aboneliği iptal etmekle yükümlü adamlar aboneliği iptal etmiyorsa sana hiçbir ücret almadan sunuyorlarsa gelip de senden davacı olma hakları yok.
Netflix gibi düşün adamlar 3 gün boyunca ödemeyi deniyor sana bildirim gönderiyorlar 3 günün sonunda ödeme alınmazsa abonelik askıya alınıyor aynı durum Spotify ve Youtube premium için de geçerli.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,503
Üyeler
151,074
Son üye
bgrashnsh
Top Bottom