Neler Yeni

Rehber 300-1100 TL Fiyat / Performans Kasa Seçme Rehberi!

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,744
İsim
.
Selamlar dostlarım! Bu rehberimde 300-1100 arası bütçeye uygun kasa tavsiyesi vereceğim. Hadi başlayalım!

300-500 TL Bütçe
Ranker Virgo
-Fiyatına göre orta seviye bir hava akışı ve görüntü sağlıyor. Alınabilir.

Alıntıyı görüntüle

Gamebooster GB-L06B
-Üstteki kasadan daha iyi hava akışı sağlıyor ve kumanda ile geliyor. Aradaki 30 TL fark verilip alınabilir.

Alıntıyı görüntüle

DarkFlash Pollux Mesh
-Fiyatına göre alınabilir bir seviyede.

Alıntıyı görüntüle

Dark Diamond Pro MESH
-Üstteki kasalara göre daha iyi hava akışı var. Ancak tek eksisi fanları FRGB

Alıntıyı görüntüle

500-600 TL Bütçe
Dark Guardian
-Fiyatına göre çok iyi hava akışı sağlıyor. Bu bütçenin kralıdır bana göre. Tek eksisi fanlarının sadece çerçevesi RGB.

Alıntıyı görüntüle

700-800 TL Bütçe
Airhawk Duo
-Çok iyi bir hava akışı sunabiliyor. Ayrıca önde 2 adet devasa ARGB fanlar bulunmakta.

Alıntıyı görüntüle

900-1100 TL Bütçe
XPG Battlecruiser
-Tasarımı ve malzeme kalitesi gayet iyi. 4 adet ARGB fan ile beraber gelmekte. 360mm sıvı soğutucu destekliyor ve içi çok geniş. Ayrıca dik kart takılabiliyor.

Alıntıyı görüntüle

CoolerMaster MasterBox MB511 ARGB
- 3 adet ARGB fan ile geliyor ve çok iyi bir hava akışı var. Ayrıca 360mm sıvı soğutma destekliyor. Üstteki kasaya göre daha iyi hava akışı olmasına rağmen dik kart desteklemiyor ve üstteki kasaya göre biraz daha dar.

Alıntıyı görüntüle

CoolerMaster TD500
-Gayet iyi bir hava akışı var. 3 adet ARGB fan ile geliyor ve gerçekten bir tasarım harikası.

Alıntıyı görüntüle

Dark MAXİMA V20

-Hava akışı çok iyi , 360mm sıvı soğutma desteği ve dik kart desteği var. Ayrıca ARGB. Gayet iyi bir kasa.

Alıntıyı görüntüle

Rehberim burada bitiyor! Hoşça kalın!

Güzel ama biraz daha fazla seçenek konabilir bence

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI

Masterbox Td500​

Cidden bu kasa favori bir kaç siteden baktım stoklarında mevcut buna ne gibi bir güç kaynağı öneriyorsunuz ?

KeremMm

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
Selamlar dostlarım! Bu rehberimde 300-1100 arası bütçeye uygun kasa tavsiyesi vereceğim. Hadi başlayalım!

300-500 TL Bütçe
Ranker Virgo
-Fiyatına göre orta seviye bir hava akışı ve görüntü sağlıyor. Alınabilir.

Alıntıyı görüntüle

Gamebooster GB-L06B
-Üstteki kasadan daha iyi hava akışı sağlıyor ve kumanda ile geliyor. Aradaki 30 TL fark verilip alınabilir.

Alıntıyı görüntüle

DarkFlash Pollux Mesh
-Fiyatına göre alınabilir bir seviyede.

Alıntıyı görüntüle

Dark Diamond Pro MESH
-Üstteki kasalara göre daha iyi hava akışı var. Ancak tek eksisi fanları FRGB

Alıntıyı görüntüle

500-600 TL Bütçe
Dark Guardian
-Fiyatına göre çok iyi hava akışı sağlıyor. Bu bütçenin kralıdır bana göre. Tek eksisi fanlarının sadece çerçevesi RGB.

Alıntıyı görüntüle

700-800 TL Bütçe
Airhawk Duo
-Çok iyi bir hava akışı sunabiliyor. Ayrıca önde 2 adet devasa ARGB fanlar bulunmakta.

Alıntıyı görüntüle

900-1100 TL Bütçe
XPG Battlecruiser
-Tasarımı ve malzeme kalitesi gayet iyi. 4 adet ARGB fan ile beraber gelmekte. 360mm sıvı soğutucu destekliyor ve içi çok geniş. Ayrıca dik kart takılabiliyor.

Alıntıyı görüntüle

CoolerMaster MasterBox MB511 ARGB
- 3 adet ARGB fan ile geliyor ve çok iyi bir hava akışı var. Ayrıca 360mm sıvı soğutma destekliyor. Üstteki kasaya göre daha iyi hava akışı olmasına rağmen dik kart desteklemiyor ve üstteki kasaya göre biraz daha dar.

Alıntıyı görüntüle

CoolerMaster TD500
-Gayet iyi bir hava akışı var. 3 adet ARGB fan ile geliyor ve gerçekten bir tasarım harikası.

Alıntıyı görüntüle

Dark MAXİMA V20

-Hava akışı çok iyi , 360mm sıvı soğutma desteği ve dik kart desteği var. Ayrıca ARGB. Gayet iyi bir kasa.

Alıntıyı görüntüle

Rehberim burada bitiyor! Hoşça kalın!

Bu önünde büyük fan olan kasaya hayranım ya keşke öyle bi kasam olsa kocaman fanı var acayip hoşuma gidiyor ne biçim hava üfler içeriye :D

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI

Kral sadece bilgi amaçlı sordum ne gibi bir öneride bulunabilir. 1 ay sonra sistemi patlatacağım şuan kafamda bir bütçe yok sadece ön bilgi ilginize teşekkürler ederim şimdiden.
Bütçe ve ihtiyaca bağlı.
Kral sadece bilgi amaçlı sordum ne gibi bir öneride bulunabilir. 1 ay sonra sistemi patlatacağım şuan kafamda bir bütçe yok sadece ön bilgi ilginize teşekkürler ederim şimdiden.

KeremMm

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Bütçe olmadan bir şey demem mümkün değil.

KeremMm

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Beyaz rengi baya hoş ama pahalı sadece bu sitede denk geldim satışını beyaz'ın kristal yapısından dolayı mı bu fiyat

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Bütçe olmadan bir şey demem mümkün değil.

Yani o konuda haklısın filtre baya geniş 10 tane seçenek sunulur bu durumu bütçe belirlediğim zaman kafamda netleştirdiğim zaman gelip soracağım ilginize teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Harikasın ustad ya en kısa zamanda inşallah alırım 19 kasım doğum günüm kendime hediye yapıyım diyorum :) Yakın zamanda buradayım senin bilgilerine ihtiyacım olarak bu yönde duyduğuma göre rehber analizleri sende imiş :)

KeremMm

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Yani o konuda haklısın filtre baya geniş 10 tane seçenek sunulur bu durumu bütçe belirlediğim zaman kafamda netleştirdiğim zaman gelip soracağım ilginize teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Harikasın ustad ya en kısa zamanda inşallah alırım 19 kasım doğum günüm kendime hediye yapıyım diyorum :) Yakın zamanda buradayım senin bilgilerine ihtiyacım olarak bu yönde duyduğuma göre rehber analizleri sende imiş :)
Sistemi toplayacağın zaman özelden bütçeni ve isteklerini yaz toplarız beraber sana.

Top Bottom