Neler Yeni

34 yaşındayım hiç sevgilim olmadı

akif43

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
akif
Sizce kötü bir durum mu ? Daha önce hiç flörtüm sevgilim vs olmadı lisede boyumla ve gözümle dalga geçildiği için (boyum 1.65 ve gözlerim şaşı) biraz içine kapanık biri oldum sizce bu durum kötü mü internette eziktir falan yazılmış biraz canımı sıktı

akif43

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
akif
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Ahmet

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,543
İsim
Heath Ledger
yaş git gide artıyor. Birkaç haftaya 68 yaşındayım ve hiç sevgilim olmadı konusu açılır

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,543
İsim
Heath Ledger

DonanımFikir

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,614
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Sizce kötü bir durum mu ? Daha önce hiç flörtüm sevgilim vs olmadı lisede boyumla ve gözümle dalga geçildiği için (boyum 1.65 ve gözlerim şaşı) biraz içine kapanık biri oldum sizce bu durum kötü mü internette eziktir falan yazılmış biraz canımı sıktı
Şuan ne yapıyorsun peki 34 yaşında olduğunu belirttin?
Paran var ise zaten bu durumları dert etme bile.
Nasip illa ki olur sen elinden geldiğini yap.

Kara*

80+ Silver
içine kapanma canın nasıl istiyorsa öyle yaşa sırf ezik ucube yazdılar veya dalga geçtiler diye neden hayatının önemli yerine koyuyorsun sadece sen değil burada birçok kişi aynı sorunu yaşıyor tek fark yaşlarımız misal iş yerinde/sanalda dene şansını

akif43

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
akif
yaş git gide artıyor. Birkaç haftaya 68 yaşındayım ve hiç sevgilim olmadı konusu açılır
21-22 yaşlarına kadar olmadıysa ondan sonrası zor zaten yakışıklı olsaydım 1 tane kız hoşlanırdı
Mesaj otomatik birleştirildi:

içine kapanma canın nasıl istiyorsa öyle yaşa sırf ezik ucube yazdılar veya dalga geçtiler diye neden hayatının önemli yerine koyuyorsun sadece sen değil burada birçok kişi aynı sorunu yaşıyor tek fark yaşlarımız misal iş yerinde/sanalda dene şansını
Hocam bana ailem bile çirkin olduğumu söyler,en sosyal ortam üniversitede lisede bile olmadı,iş yerinde bayan yok çeşitli sosyal medya uygulamaları indirdim ama hep resmimi atınca engel yedim
Şuan ne yapıyorsun peki 34 yaşında olduğunu belirttin?
Paran var ise zaten bu durumları dert etme bile.
Nasip illa ki olur sen elinden geldiğini yap.
şu anda çalışıyorum hocam yaş belirtme nedenim 17 yaşındada sevgilisi olmamış olabiliyor o normal sonuçta,param yok maalesef
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şaşılığının tedavisi olmadığı için üzülmüş adam.
Ve kötü bir şey değil bence sevgili olmaması.
Hocam insanlar duyduğunda garipsiyor boşa yaşamışsın gençliğin çöp olmuş diyor

Top Bottom