Neler Yeni

34 yaşındayım hiç sevgilim olmadı

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,930
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Benim de hiç sevgilim olmadı, oldu sanmıştım ama yanımda olanlar yalnızca ilgimi ve verdiğim değeri kullandılar. Yaşım 21. Ben biraz vazgeçtim çünkü mecalim, hevesim, hayallerim kalmadı.

Belki bir gün mutlu olabilmeyi bize çok görmezler.

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,307
İsim
Muhammet Çağrı
gym git kaslı ol mini pekka gibi olursun daha iyi.

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
Hocam bana ailem bile çirkin olduğumu söyler,en sosyal ortam üniversitede lisede bile olmadı,iş yerinde bayan yok çeşitli sosyal medya uygulamaları indirdim ama hep resmimi atınca engel yedim

Hocam şimdi lisede çok daha fazla arkadaşlık kurma imkanın oluyor o yönden dedim üniversitede zaten her şey çıkar oluyor daha sonrasında iş güç derken sosyal bir ortam bulmak zor
Kulüplere veya belediyenin ücretsz kursları falan oluyor onlara katılıp yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

akif43

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
akif
Yani yanlış anlama adam doğru söylüuor 15 yaşındayım hayatın gerçek ve acı tarafını bu yaşta biliyorum ne yaptın bu yaşa gelene kadar ?
Ne alaka sevgilimiz olmadı diye boşa mı yaşamış oluyoz ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sevgilin olmadı peki bir başarın, mesleğin de mi yok? Boşa mı geçirdin bu zamana kadar yaşı?
Sevgilisi olmayanlar boşa mı geçirmiş oluyor yıllarını 😀

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
AHMET OKAN KARA
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım, PC, Ekran kartları.
Yok yanlış anlamışsın beni demek istediğim şey bizim gibi dış görünüşü kötü insanların bir hedefi olur yani bir başarı veya meslek dal gibi bir şey o şekilde parayı buluyuruz arkadaşla benim demek istediğim Madem durum böyle neden bir meslek veya başarı edinmedin bu yaşına kadar ayrıca tanıdığım bir sürü yakışıklı kişi var fakat para olmadıktan sonra kız erkeği ne yapsın ? Umarım yanlış anlamazsın seninle ilk defa konuşuyurum ilk defa görüyorum sana tanımadığın birisi olarak bilgi nasihat veriyorum hakkınızda Rabbim hayırlısını nasip etsin .

akif43

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
akif
Yok yanlış anlamışsın beni demek istediğim şey bizim gibi dış görünüşü kötü insanların bir hedefi olur yani bir başarı veya meslek dal gibi bir şey o şekilde parayı buluyuruz arkadaşla benim demek istediğim Madem durum böyle neden bir meslek veya başarı edinmedin bu yaşına kadar ayrıca tanıdığım bir sürü yakışıklı kişi var fakat para olmadıktan sonra kız erkeği ne yapsın ? Umarım yanlış anlamazsın seninle ilk defa konuşuyurum ilk defa görüyorum sana tanımadığın birisi olarak bilgi nasihat veriyorum hakkınızda Rabbim hayırlısını nasip etsin .
Okulu maddi imkansızlıktan bıraktım fabrikasa asgari ücretin biraz üstüne çalışıyorum.

akif43

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
akif
Niye üzgün atıyonuz la canım sıkkın zaten 😞

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0