Neler Yeni

35.000₺ bütçe için laptop önerisi.

Dark Lightning

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,561
İsim
-
İlgilendiği Kategoriler
-
Direk değil direkt. önce bir dilimizi kullanmasını öğren ondan sonra tartışırız kardeşim. ve evet gömerim benim ülkemde bu ekonomide bu kadar kronik arıza içeren malı ben gömerim kanka. kasa kalitesine bakarak konuştum zaten. monsterin abra serisi çöp tulpar serisine lafım yok. fakat excaliburun her serisi çöp. ben burada bir 3. şahıs kullanıcı olarak benim vatandaşımın kötü mal almasını istemiyorum hepsi bu kadar net ve basit. rog strix dediğimiz cihaz yıllardır piyasada olan ve kronik sorun içermeyen cihaz. 2019 ve sonrasından bahsediyorum. sen monster ve excaliburun kasa bağdaştırıcı noktalarını, üretim faktörlerindeki işleyişi hatta kasa içerisinde yapılan örgütlemenin kontrolünü hiç sağladın mı iskelet vision şeklinde ? incelesen zaten bu kadar ısı sorunu ışık sızmasının bu cihazın yanında farz olarak geldiğini anlardın. kaç yaşındasın bilmiyorum ama hayatının yarısı kadar bu işe verdim ben kendimi mesleğim zaten. bilmiyor muşum dön bir kendine bak ne biliyorsun forumlarda dolaşıp pc toplamaktan başka ne ?
ROG dedigin mal 140 watt denilen 3060ıyla 110 watt bile görmüyor. Önce BIOS yapmasını becersinler. Bi olayı da yok. Sıvı metalmiş haha

anilg002

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
ANIL GÜL
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım-Donanım
Steam
LİAN
Discord
AnilG2
Uygunsuz davranış
ROG dedigin mal 140 watt denilen 3060ıyla 110 watt bile görmüyor. Önce BIOS yapmasını becersinler. Bi olayı da yok. Sıvı metalmiş haha
Senin gibi forum köşelerinde sürten ve pc toplamaktan başka bir donanım bilgisine sahip olmayanlar böyle rezil ediyor kendini işte. ülkeyi koca bir toxic bulutuna çevirdiniz bana kalsa hepinizin kafasına bilgisayar kasası gömülüp afganistana falan gönderilmesi lazım da işte senin gibi veled-i cahillere laf anlatıyorum bende al bu görseli sonra ne yapacağını biliyorsun zaten :D al sana sıvı metal alaşım al sana tdp değeri. bu kadar yıkık aşağılık komplekse sahip olmanızın sebebi hayatta hiç sevilmemeniz ya da terk edilmeniz olduğuna yemin edebilirim ama kanıtlayamam. konuya mute atıyorum güzel oğluşum benim sen bu görsellerle aşk yaşamaya dürüp büküp yapacağın şeylerle senin fantazi dünyana bıraktım tamam mı ? 5800 mesajın var az dışarı çık sosyalleş kendine gel be çoçuk.
Yıkık arkadaşın düşündüğü sıvı metal alaşımı da eklerdedir :D
ff.PNG
cs.PNG
cx.PNG

Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende 3 şahıs olarak kimse kötü mal almasın istiyorum
Excaliburun yeni kasasını bi aç incele bakalım o kadar biliyormuşsun ya
Sözcüklere çok takılıyorsun sanırım keşke Türkçe bilgin kadar teknoloji bilgin de olsa
Titan ismine laf etmişsin o nick senin gerçek adından daha fazla anlam içeriyor bilip bilmeden konuşma
Işık sızmasının olmadığı laptop nerdeyse yok
Asus rogta problem yok demişsin eski kasalarında ekranında yaşanan problemler soğutması da yaşanan problemler vardı her yeni çıkan kasa eski kasalardan bağımsız incelenmeli şu anda o tarz problemler yaşayan var mı mesela yok yeni kasaları güzel her kasa eski sersine göre çok iyi veya çok kötü olacak değil yukarıda birisi sorun yaşadığını belirtmiş daha yeni hayatımın yarısı kadar bu mesleğe gönül verdiysen eğer fotoğrafında doğruysa 12 yıl sana çok az bilgi katmış
Şuda var en güvenilir marka olsada teknoloji şans işi
Sen Türkiye de göbeğini kaşırken amsterdam da 6 tane sertifika aldım ben emin ol senin gibi boş heriflere laf anlatmak ak partililerle konuşmaktan farksız. sen benim bilgimi sorgulayamazsın bile boş çoçuk sen boş yıkık çomarın tekisin gerçekten git işine bak titan senin nickin 6500 mesajın var asosyal herif. git hayatına biraz gaye kat yazık sana sen ve senin gibiler forumlarda sürünüp terk edilip fabrikada işçi olarak çalışmaya mahkum emin ol bundan. senin gibi çoçuğum olacağına dostum olacağına allah canımı alsın daha iyi bak abartmıyorum. senin gibi toxic beyinli kesim keşke afganistana saplanıp orada bir mahalle bilgisayarcısı olsa diyorum. olmadığı laptop yok diyor git bak bakayım hiç alienware ve dell gibi markaların ışık sızmasını gördün mü ? demek ki yokmuş değil mi ya zaten Allah kahretsin hayatı bu kadar boş sefil asosyal bir şey bildiğini sanan cahil kesime laf anlatmak benim suçum mute atıyorum çok pardon vallahi.

Bazıları yorumlarını silmiş :D kıyamam vallahi dediğim gibi Abi cahil kesime laf anlatmayacaksın kendi yıkıklığına ve yok oluşuna mahkum bıracaksın iyi forumlar arkadaşlar :D mute atıyorum konuya

Son düzenleme:

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,187
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Senin gibi forum köşelerinde sürten ve pc toplamaktan başka bir donanım bilgisine sahip olmayanlar böyle rezil ediyor kendini işte. ülkeyi koca bir toxic bulutuna çevirdiniz bana kalsa hepinizin kafasına bilgisayar kasası gömülüp afganistana falan gönderilmesi lazım da işte senin gibi veled-i cahillere laf anlatıyorum bende al bu görseli sonra ne yapacağını biliyorsun zaten :D al sana sıvı metal alaşım al sana tdp değeri. bu kadar yıkık aşağılık komplekse sahip olmanızın sebebi hayatta hiç sevilmemeniz ya da terk edilmeniz olduğuna yemin edebilirim ama kanıtlayamam. konuya mute atıyorum güzel oğluşum benim sen bu görsellerle aşk yaşamaya dürüp büküp yapacağın şeylerle senin fantazi dünyana bıraktım tamam mı ? 5800 mesajın var az dışarı çık sosyalleş kendine gel be çoçuk.
Yıkık arkadaşın düşündüğü sıvı metal alaşımı da eklerdedir :D Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Sen Türkiye de göbeğini kaşırken amsterdam da 6 tane sertifika aldım ben emin ol senin gibi boş heriflere laf anlatmak ak partililerle konuşmaktan farksız. sen benim bilgimi sorgulayamazsın bile boş çoçuk sen boş yıkık çomarın tekisin gerçekten git işine bak titan senin nickin 6500 mesajın var asosyal herif. git hayatına biraz gaye kat yazık sana sen ve senin gibiler forumlarda sürünüp terk edilip fabrikada işçi olarak çalışmaya mahkum emin ol bundan. senin gibi çoçuğum olacağına dostum olacağına allah canımı alsın daha iyi bak abartmıyorum. senin gibi toxic beyinli kesim keşke afganistana saplanıp orada bir mahalle bilgisayarcısı olsa diyorum. olmadığı laptop yok diyor git bak bakayım hiç alienware ve dell gibi markaların ışık sızmasını gördün mü ? demek ki yokmuş değil mi ya zaten Allah kahretsin hayatı bu kadar boş sefil asosyal bir şey bildiğini sanan cahil kesime laf anlatmak benim suçum mute atıyorum çok pardon vallahi.

Bazıları yorumlarını silmiş :D kıyamam vallahi dediğim gibi Abi cahil kesime laf anlatmayacaksın kendi yıkıklığına ve yok oluşuna mahkum bıracaksın iyi forumlar arkadaşlar :D mute atıyorum konuya
Bu arada asus gerçekten rezil ve pişmanlıktır.

yaşadığım sorunları tüm forum biliyor. Mühendislik hataları ile dolu alet. Garantisini sağlamıyor asus tarafı. Rezil bir firma, bir daha asla almam

erdemmact

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Erdem Macit
Çıtayı biraz yükseltip bunu almanı öneririm. Ekran 2K %100 sRGB destekli ve ekran kartı 256 Bit ( 140 Watt) cihazın soğutma performansı ve iç dizaynında ram ek ssd slotları dahil extra soğutucu bloklu olarak gönderiliyor. Uzun yıllar kullanırım diyorsan kesinlikle bu cihazı öneririm.Bende bu cihazdan kullanıyorum teknik verilerinide ekliyorum bak.

Ekler

• Crystal Disk Skhynix sonuçları.jpg
    Crystal Disk Skhynix sonuçları.jpg
    132.6 KB · Hit: 9
  • CrystalDisk Kingston Sonuçları.jpg
    CrystalDisk Kingston Sonuçları.jpg
    134.2 KB · Hit: 9
  • RAM32.jpg
    RAM32.jpg
    85.4 KB · Hit: 7
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR