Neler Yeni

🔥İndirim 4.699tl Asrock B650M-HDV/M.2

Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
emre kayış

xberke

80+
Hocam 7800x3d için en kötü şu standartları karşılaması lazım olmazsa olmaz dediğiniz özellikler nelerdir?
Öyle bir standart yok açıkçası zaten vrm olarak sorunlu değilse hepsi sıkıntısız kullandırır ama bu anakartta bile pci 5.0 m2 yuvası var diğeri de 4.0 2 ram yuvası 16x2 32 GB için yeterli opsiyonel wifi yuvası da var ileride takmak için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

şahsen 7800x3d için önerdiğim minimum fiyatlı anakart.
Ayrıca rekor kırmış 7950x ile.

ConquerorXIV

80+ Gold
şuan en F/P b650 anakart

GlHarry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Erdem BELER
Am4 için b550 yi kullanıyorum asrockta. Aslında asus’dan ayrılan mühendislerin kurduğu bir marka, asus’un yan sanayisi gibi. Kalite olarak da Asus > ASROCK > Gigabyte gibi. Fiyat performans, çok memnunum.

selcukhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Selçuk Han Zengin
Am4 için b550 yi kullanıyorum asrockta. Aslında asus’dan ayrılan mühendislerin kurduğu bir marka, asus’un yan sanayisi gibi. Kalite olarak da Asus > ASROCK > Gigabyte gibi. Fiyat performans, çok memnunum.
Hocam böyle bir şey yok. Marka iyi olabilir ama asrock daha iyi de olabilir bazı modellerinde... ama biri sana asrock satmak için uydurmuş olduğu türk insanının yalanı...

ConquerorXIV

80+ Gold
asus sadece %16 hisse sahibi o kadar başka bir bir alakası yok ve asrock, asus dan çok daha f/p ürünleri

GlHarry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Erdem BELER
Hocam böyle bir şey yok. Marka iyi olabilir ama asrock daha iyi de olabilir bazı modellerinde... ama biri sana asrock satmak için uydurmuş olduğu türk insanının yalanı...
Hayır dostum, ben şahsi olarak msi mpg b550 gaming plus kullanıyorum. Yıllardır bu işlerin içindeyim hatta gigabyte nin ülkede yeni yeni ünlendiği zamanları hatırlıyorum. Gigabyte eskiden asus’a veya msi’e paran yetmiyorsa düşük bütçeli sistem toplamak içindi. Ama asrock senelerdir pcb üretiminde olan yıllık bir firma. Adamların yaptığı mallar taş gibi oluyor eskitmesi zor. Bu sıralama tek benim düşüncem değil gerek yurtdışı gerek bu işi iyi bilenlerin de çoğunlukla hem fikir olduğu bir sıralamadır. Tabi model model değişim olur ancak bu da doğruya doğru.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,521
Üyeler
156,509
Son üye
manko6060
Top Bottom