Neler Yeni

4 Aylık Netspeed Deneyimim

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Caner Öztürk
Merhaba arkadaşlar 4 ay önce Netspeed'e geçtim(100mbps fiber paket) ve 4 ay sonunda deneyimlerimi yazmak istedim. İnternet başvurusunu yaptıktan 3 gün sonra evimize bağladılar ama bağlanılan internet 1 hafta boyunca kullanılamadı müşteri hizmetlerini aradık çalışma var 1 gün sonra gelir dediler kapatıp açın 1 gün bekleyin vs... dediler 1 hafta sonunda evimize Türk Telekom ekibi gönderdiler modemi falan değiştirdiler ve sonunda kullanılır hale geldi. İlk 2-3 gün oyunlarda paket kaybı oldu ve yavaşlama oldu 2-3 gün sonra düzeldi hepsi ve Gözlemlediğime göre fatura günü (Ayın 16sı) internet 3-4 saat yavaşlıyor(fazla değil) bunlar dışında hiç bir sıkıntım olmadı ve zam gelmiş 160₺ civarı olmuş. Başka birisinin kodu ile girince 12 ay boyunca aylık 10₺ indirim veriliyor Kodum: R5J7AV
1.png

Kadirbysn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kadir
Merhaba arkadaşlar 4 ay önce Netspeed'e geçtim(100mbps fiber paket) ve 4 ay sonunda deneyimlerimi yazmak istedim. İnternet başvurusunu yaptıktan 3 gün sonra evimize bağladılar ama bağlanılan internet 1 hafta boyunca kullanılamadı müşteri hizmetlerini aradık çalışma var 1 gün sonra gelir dediler kapatıp açın 1 gün bekleyin vs... dediler 1 hafta sonunda evimize Türk Telekom ekibi gönderdiler modemi falan değiştirdiler ve sonunda kullanılır hale geldi. İlk 2-3 gün oyunlarda paket kaybı oldu ve yavaşlama oldu 2-3 gün sonra düzeldi hepsi ve Gözlemlediğime göre fatura günü (Ayın 16sı) internet 3-4 saat yavaşlıyor(fazla değil) bunlar dışında hiç bir sıkıntım olmadı ve zam gelmiş 160₺ civarı olmuş. Başka birisinin kodu ile girince 12 ay boyunca aylık 10₺ indirim veriliyor Kodum: R5J7AVAlıntıyı görüntüle
12 ay boyunca 5 TL degilmi ya ben öyle biliyorum

DejavuKing

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
491
İsim
Furkan Emre Asım
Kod paylaşmak için 3 gün deneyimim, 5 gün deneyimim diye konu açılır oldu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri