Neler Yeni

400 TL altı mekanik klavye önerisi

Frenerno

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Araştırdım çünki internette trust a kalitesiz denilmiş sürekli ve klavyenin özelliklerini söylermisiniz bana o 300 TL lik klavyedeki özellikleri. 5ms olması cabası zaten bilmediğin diyorsunda ortada her şey klavyede olan tek şey switch başka hiçbir şey yok neyi koruyorsunuz burda anlamadım ben.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu mesajı görmemiştim tamamdır. birde bedava hediye seç diyor gönderim ücreti 20 TL gerçekten gelirmi yurt dışından alışverişe hiç güvenmiyorum çünki.
Önemli olan marka değil model trust 890 cada gayet kaliteli ayrıca 5ms gayet makul bir değer
Alıntıyı görüntüle
bana 373 TL ye çıktı bi sorunmu var acaba
Var çünkü gösteriyorum
Ekran görüntüsü 2021-01-11 181347.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
Mustafa sakızcı
Araştırdım çünki internette trust a kalitesiz denilmiş sürekli ve klavyenin özelliklerini söylermisiniz bana o 300 TL lik klavyedeki özellikleri. 5ms olması cabası zaten bilmediğin diyorsunda ortada her şey klavyede olan tek şey switch başka hiçbir şey yok neyi koruyorsunuz burda anlamadım ben.
Kardeş ben Almanya'da yaşıyorum. Trust burada oldukça satılan ve tercih edilen bir marka kaldı ki sizin bahsettiğiniz preoymuş incaymış ne bileyim Philips monentumların frisbylerin esamesi bile okunmuyor. Özelliklerine gelecek olursak macro desteği, anti ghostingi, red switchleri, özelleştirilebilir rgb ışıklandırması, metal işlemeli yüzeyi var. Fiyatına göre de oldukça mantıklı bir seçim. Ve dediğim gibi trust varken saydığın markalara bakmam.

Frenerno

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Kardeş ben Almanya'da yaşıyorum. Trust burada oldukça satılan ve tercih edilen bir marka kaldı ki sizin bahsettiğiniz preoymuş incaymış ne bileyim Philips monentumların frisbylerin esamesi bile okunmuyor. Özelliklerine gelecek olursak macro desteği, anti ghostingi, red switchleri, özelleştirilebilir RGB ışıklandırması, metal işlemeli yüzeyi var. Fiyatına göre de oldukça mantıklı bir seçim. Ve dediğim gibi trust varken saydığın markalara bakmam.
O zaman yazdığın cümleyi almanca yaz bir kere de dur sen atmadan
1610378195353.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
Mustafa sakızcı

Frenerno

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Alıntıyı görüntüle
her şey aynı değil mi ? ben mi körüm.
Pardon fiyat doğru ben kendi yazdığımda işaretlemeyi unutmuşum :) gönül rahatlığıyla alabilirsiniz vergi çıkarlarsa size bir belgeyle iade edecekler şimdiden hayırlı olsun bu arada red switch olanı ve beyaz olanı tercih de edebilirsiniz
Neyi, kime, neden ispatlamam gerekiyor peki? Onu da bi açıklasan?
Çünkü boş konuşuyorsun şu an ülke mi karşılaştırıyoruz

Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
Mustafa sakızcı
Pardon fiyat doğru ben kendi yazdığımda işaretlemeyi unutmuşum :) gönül rahatlığıyla alabilirsiniz vergi çıkarlarsa size bir belgeyle iade edecekler şimdiden hayırlı olsun bu arada red switch olanı ve beyaz olanı tercih de edebilirsiniz

Boş konuşmuyorum ülke de karşılaştırmıyorum. Bence sen egonu tatmin edebilecek yer arıyorsun. Yazdığım mesajdan bunu anladıysan Türkçen burda doğup büyüyen çoğu insandan daha kötü. Bil istedim.

Kromss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Erkin
Boş konuşmuyorum ülke de karşılaştırmıyorum. Bence sen egonu tatmin edebilecek yer arıyorsun. Yazdığım mesajdan bunu anladıysan Türkçen burda doğup büyüyen çoğu insandan daha kötü. Bil istedim.
Kendin egonu tatmin etmeye çalışıyorsun aslında bende fark ettim ama bir şey demek istemedim , Frenerno haklı , üslubun ve konuşma tarzın sanki insanı aşşağılar konuşuyorsun , direk kardeşim demeye başladım nerde ben senin kardeşin oluyorum ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
Mustafa sakızcı
Kendin egonu tatmin etmeye çalışıyorsun aslında bende fark ettim ama bir şey demek istemedim , Frenerno haklı , üslubun ve konuşma tarzın sanki insanı aşşağılar konuşuyorsun , direk kardeşim demeye başladım nerde ben senin kardeşin oluyorum ?
Kardeşim demek kötü bir şey mi?

Frenerno

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Burdan onu çıkarmaya çalışmıyorum egomu da tatmin etmeye çalışmıyorum klasik ülkesinden sıkılmış almanyaya kaçmak isteyen bir türk gencisin

Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
Mustafa sakızcı
Evet okadar dediğim şeyden sadece son cümleye cevap yazdın teşekkürler yardımların için , iyi akşamlar dilerim.
Rica ederim. Keşke algılarınızı kapamasaydınız. Ayrıca Frenerno gayet de kendini savunabilirdi keşke araya girmeseydiniz. İyi akşamlar dilerim.

Kromss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Erkin

şöyle bi ürün inceleme videosu buldum eğer beğenirsem sipariş vereceğim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,128
Üyeler
155,519
Son üye
ForumUser717166
Top Bottom