Neler Yeni

400 tl oyun onerisi Epic Games

Kappicra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yağız
arkadaşlar epic games den oyun alacagım var mı önerileriniz horizon zero down asasin creed valhalla sifu guardıan of galaxy gibi bir şey düşündüm iyi mi bunlar sizce baska onerileriniz var mı
last of us 490 TL vermek istemedim 1 oyuna uncharted almıstım zaten last of us yakın oyun güzellik anlamında
Marvel's Spider-Man Remastered 440 TL gibi bir fiyata alabiliyorsun al derim ben aldım çok sarıyor oyun full aksiyon full ağ atmaca. Ağ atıp gezmek gibi bir mükemmellik yok bu oyunda bir oyuna o kadar para vermek istemiyorum diyeceksiniz belki yine ama ben bu oyunu gerçekten şiddetle tavsiye ediyorum eksik kalmaması gereken oyunlardan biri. İstemiyorum derseniz God of War'da tavsiye ederim ama siz bir düşünün Marvel's Spider-Man Remastered'ı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Epic biraz daha kendini düzeltse keşke
İlerde belki Steam gibi bir topluluk sistemi ve daha iyi bir arayüzü olsa efsane olur. Sadece arayüz konusunada razıyım ben.

Aydn1903

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Ahmet Aydın
arkadaşlar epic games den oyun alacagım var mı önerileriniz horizon zero down asasin creed valhalla sifu guardıan of galaxy gibi bir şey düşündüm iyi mi bunlar sizce baska onerileriniz var mı
last of us 490 TL vermek istemedim 1 oyuna uncharted almıstım zaten last of us yakın oyun güzellik anlamında
rdr 2 dying light 2 al geç aga

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mert Polat
Risk of rain 2 diye bir oyun var baya zevkli oynaması 40 TL .Arastır istersen

Top Bottom