Neler Yeni

50 ADET G4 SİSTEM 9999₺'DEN SATILACAK

Can...

80+ Platinum

Emoli28

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emre sucu
Dostlarım bu duyuruyu dışarıya çıkarmayın DA Forum yararlansın istiyorum aramızda! Donanım Arşivi G4 sistemi satın alıp havale ve banka problemi yaşayan kişilerden toplam 50 adet sipariş iptali yaşanmış. Akşam saat 18:00 itibari ile itopya Süper Mart fırsatlarında bu 50 adet sistemi artan dolar kurunu yansıtmadan satışa çıkartacaklar. Sessizcene hızlıca gidip alın ;) bu kıyağım da unutulur ama neyse :kekw:
Yetişemedim bitmiş abi

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,087
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Nerede link

ErTeCa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Eray
Instagram
er.te.ca
Steam
byerteca
Usta ya forum takibim anca senin insta hesabındandı be tüh kaçtı.

byberk06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
319
İsim
Berk
Usta geceden 14-15 saat bekledik keşke bizede 3 fanlı denk gelseydi , neyse sağlık olsun alanlara hayırlı olsun . ( 2 gündür hastayım bu Arada 😅🤒)

Herodot

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
tuna ege
Dostlarım bu duyuruyu dışarıya çıkarmayın DA Forum yararlansın istiyorum aramızda! Donanım Arşivi G4 sistemi satın alıp havale ve banka problemi yaşayan kişilerden toplam 50 adet sipariş iptali yaşanmış. Akşam saat 18:00 itibari ile itopya Süper Mart fırsatlarında bu 50 adet sistemi artan dolar kurunu yansıtmadan satışa çıkartacaklar. Sessizcene hızlıca gidip alın ;) bu kıyağım da unutulur ama neyse :kekw:
abi bu yaptıgın bence haksızlık ama yani sadece buradaki insanlara gösteriyorsun sanki diyorsun ki burada olmayanda almasın napim

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Mustafaenes
Tekrarda stok olustururmusun gec kaldık

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mert çetin
Gene yetişemedik, Diğer süper sistemlere umarım,

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,087
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Ula stok bitmiş gün içinde çalıştığım için görmedim yine olmadı neyse reis eline sağlık yinede nasip olmadı inşallah şu yeni sisteme hazırlanıyorum 2 telefon 1 laptop ile denicem bu sefer

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,754
Üyeler
152,954
Son üye
goker
Top Bottom