Neler Yeni

50 Adet GeForce NOW GAME+ 1 Aylık Kapalı Beta Kodu

MR. Salieri

80+ Bronze
Bu arada bazılarının 3-4 tane kod aldığına yemin edebilirim ama kanıtlayamam yine alamadım..

Siri

80+ Silver
En İyi Cevap
1
aga ihtiyaç sahibiyiz bildirim geldiği gibi girdik hepsi alınmış bu ülkede nasıl bi açlık var yaa yeminlen bıktım yeter bi salın kodlarıda alalım , türkcell 50000 tane kod dağıttı hepsinide ihtiyacı olmayanlar alıyor
E sen alsan biz sana desek nasıl olur açsın diye? Herkese ihtiyacı olmayanlar aldı diyorsun insanların günahını alıyorsun.
Allahım millet yemşn ederimki görmemiş herkes atlıyor yaa yeter bi bizede salında kullanalım 50 tane kod salisesinde bitiyor zaten türkcell dende kapalı betaya giriş maili gelmedi artık cidden kafayı yiycem neden ben hiç birini alamıyorum mademki betaya kayıt yaptık niçin mail atmıyorsunuz
Arkadaşlar lütfen anlayın şunu erken kayıt yapınca Kapalı Beta'ya girmiyorsunuz. 15 Mart'te herkese açıldığında önceliğiniz olacak sadece. Sıra beklerken önde olacaksınız. Başka bir özelliği yok yani erken kayıtın.

Ben geç kalmadan aldım şu anlık stabil çalışıyor. Umarım herkese açıldığında güzelim proje bozulmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ibrahim
lütfen ben de bir kod alabilir miyim*alan varsa paylaşabilir mi?lütfen.100 mbps fiber internet var .yine geç kaldım alaamadım bir beta kodu. lütfen!!!!

Blancon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
394
İsim
Blancon Gercek
tek alamayan benmiyim kaç tane çekiliş yapıldı 3 tane çekilişe katıldım hep kaybettim bunları hep takip ettim yakalayamadım aga be

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ibrahim
paraysa para verebiliriz 3 beş neyse sorun değil ki, lütfen paylaşacak yok mu?

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,735
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
İhtiyacım yok diye almadım. İhtiyacım bile olsa ya unuttuğumdan ya da almaya üşeneceğimden almadım :D

dagestarhep

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Taha
Instagram
instagram.com/dagestarhepx
Steam
Dagestarhep
Ben almadım açıkçası sistemim iyi ihtiyacı olan arkadaşlar alabilmişlerdir umarım :)

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,746
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam