Neler Yeni

55-57k Pc toplama yardımı arıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emirhan İRİM
Selamlar. Vatan Bilgisayar sitesinden pc hazır sistem almak istiyordum ama ordaki sistemler pek iyi değil. Bana 55-57k bütçesinde şu sayfadan kasa toplayabilir misiniz? Ddr5, 4070, 32gb, 1tb ssd vs gibi şeyler. Yardımcı olursanız sevinirim işlemci konusunda intel amd fark etmez ama amd olursa iyi olabilir gibi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Selamlar. Vatan Bilgisayar sitesinden pc hazır sistem almak istiyordum ama ordaki sistemler pek iyi değil. Bana 55-57k bütçesinde şu sayfadan kasa toplayabilir misiniz? Ddr5, 4070, 32gb, 1tb ssd vs gibi şeyler. Yardımcı olursanız sevinirim işlemci konusunda intel amd fark etmez ama amd olursa iyi olabilir gibi.
Unutmuşum link bu https://www.vatanbilgisayar.com/pc-toplama/

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,333
İsim
Hasan Ali
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emirhan İRİM
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
4070 yeteceğini düşünüyorsan direk bunu çek

eğer bütçeyi sonuna kadar zorlayalım dersen bişeyler deniriz
Hocam vatandan olması lazım. Tek opsiyonum orası. İşte toplayabilecek iyi bi tane biri varsa ondan yardım istiyorum.

asko56

80+ Bronze

Unutmuşum link bu https://www.vatanbilgisayar.com/pc-toplama/

Vatan pc den sistem alacagınıza hiç sistem almayın ps5 alın geçin çünkü 2023-2024 yılında hala vatan harici başka yerden alışveriş yapmayan için en ideal ps5 kullanması

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,333
İsim
Hasan Ali
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emirhan İRİM
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam vatanda ki fiyatlar çok yükse

hocam vatanda ki fiyatlar çok yüksek
Vatan harici diğer sitelerde Taksit ile 20k yı bulabilen fiyat bindiriyorlar ama vatan onlara göre az baya. 55k lık sisteme 3k koyuyolar. Parçalar biraz daha pahalı olsun ama taksiti çok yapmasınlar yani. Mesela iyi bi hazır sistem var. O 55k ama başka sitelerden toplasam oluyo 53k. 2k daha verip taksit ten çok artmadan alabiliom. Bunun gibi düşündüm

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,022
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom