Neler Yeni

6 aylık ücretsiz amazon prime almayı unutmayın

MertE.K.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Mert Eren Koçsan
emülatör den almayı deneyen var mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Alperen Çelik
samsung cihaz olması gerek emülatorü bilmiyorum.

Neofix

80+
Samsung cihazi olmayan varsa başka bir kişiden alıp size ücreti ile temin edebilirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
ibrahim taşdemir
Bu arada sadece Samsung cihazı olanlara özel değil. Ben bir sefer tarayıcıda almıştım aktifleştirdim bir de Samsung telefonumun kendi uygulamasında Ayrıyetten almıştım Onu da yan Twitch hesabımda aktifleştirmiştim Oradan da ana hesabıma bedava abonelik atıyorum

uk77

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ulaş
Herkese merhaba. Xiaomi Poco X3 Pro telefon kullanıyorum. Dün telefonuma Google uygulaması tarafından bu forumun bu başlığı geldi ve merak edip baktım. Az önce ise Samsung Galaxy Tab S7 tabletimden Samsung Members uygulamasına girdim ve 6 aylık ücretsiz Amazon Prime üyeliğini başlattım. Forum yetkililerine ve bu başlığı açan arkadaşımıza çok teşekkür ederim. İyi forumlar dilerim.

kırmızışarapp

80+ Silver
Bu ayın 31'i son tarih. Samsung memberse girip oradan avantajlara girip alın kodu. Bir sürü konu açılmış ama gözden kaçırmış olan var ise diye açtım
Unutmuştum bunu. Hatırlattığın iyi oldu. Kendi telefonumdan ayrı kardeşimin telefonundan ayrı kod aldım xd

MelihBey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Melih K********
Bu arada sadece Samsung cihazı olanlara özel değil. Ben bir sefer tarayıcıda almıştım aktifleştirdim bir de Samsung telefonumun kendi uygulamasında Ayrıyetten almıştım Onu da yan Twitch hesabımda aktifleştirmiştim Oradan da ana hesabıma bedava abonelik atıyorum
Nasıl aldınız hocam ben Xiaomi kullanıyorum bayağıda araştırdım bulamadım.

Lyrexz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert
Xiaomi note 12S kullanıyorum almayı denedim fakat olmadı Samsung membersta inmiyor nasıl yapacağım

Top Bottom