Neler Yeni

6700 XT RTX 3060 Ti RTX3070 Ti Hangisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Bilge Kağan Candaz
https://www.gencergaming.com/sdn-pr...WV9Cy6xsLlHiuw56llAA8TZTT4U4T7yp2D2S5_cz5xYv4 Kasa düşünüyorsan Bunu alabilirsin hocam sorun çıkarsa da iade edilir wattman sorunu yaşayabilirsin ama 100% yaşayacaksin diye bir şey de yok
Zaten Oyun İçin Kullancam Hani Yayın Fln İş İçin Fln Değil O yuzden Bende Amd Düşündüm Ama Wattman hatası duyunca cok kararsız Kaldım Amd Bu İşi Çözerse Çok Mukkemel Olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.gencergaming.com/sdn-pr...WV9Cy6xsLlHiuw56llAA8TZTT4U4T7yp2D2S5_cz5xYv4 Kasa düşünüyorsan Bunu alabilirsin hocam sorun çıkarsa da iade edilir wattman sorunu yaşayabilirsin ama 100% yaşayacaksin diye bir şey de yok
aman ya alıyorum amd 6800 lü kasayı eğer hata verirse verdi gibi satıp RTX alırım değiştirim fazla kafa yormaya gerek yok bence :D

Son düzenleme:
Zaten Oyun İçin Kullancam Hani Yayın Fln İş İçin Fln Değil O yuzden Bende Amd Düşündüm Ama Wattman hatası duyunca cok kararsız Kaldım Amd Bu İşi Çözerse Çok Mukkemel Olur

aman ya alıyorum amd 6800 lü kasayı eğer hata verirse verdi gibi satıp RTX alırım değiştirim fazla kafa yormaya gerek yok bence :D
Hocam bence biraz daha araştırıp farklı yorumlarda alın acele etmeyin

https://www.gaming.gen.tr/urun/2049...6gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ bu daha uygun bunu alın alicaksaniz ve gaminggen daha güvenilirdir bana göre Düzenleme: sanırım stokta yok sepete eklenmiyor

Son düzenleme:

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,053
İsim
Ömer
İyi Günler Herkese Bu Başlıkta Yazdım Ekran Kartları Arasında Kararsız Kaldım Hangisi Daha İyi Performans Sağlar Oyunlarda Her Türlü Oyun Oynayacağım

Fps oyunları olarak LOL VALO CSGO COD-MW2 Gibi

Hikaye Tarzı olarak God Of War the last of us RDR2 GTA 5 GİBİ GİBİ

bunları sorunsuz en güzel şekilde oynatabilcek ekran kartı hangisi tavsiye edersiniz 6700 xt mi 3060 ti mı 3070ti mı maddi konuda sıkıntım yok ama kararsız kaldım
Hocam eğerki 0 alacak iseniz benim tercihim vramdan dolayı 4060ti 16 gb çıkmasını beklemenizdir

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Bilge Kağan Candaz

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,053
İsim
Ömer

LORN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
642
İsim
Enes Demirok
Böyle bir sistem toplarken öncelik olarak vram’e dikkat edin. Güncel olarak arkadaşlar uyarmış zaten. Artık şimdinin 8gb’ı 12gb vram. O yüzden o bütçeyi geleceğe yatırım olarak kullanın. 12 veya 16 tercih edin.

Top Bottom