Neler Yeni

🔥İndirim 735,40 TL Anker Soundcore Life Q10i Kablosuz Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık - Siyah

StartPy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Ali Erdem
370 TL'ye almıştım iptal edildi thh birkaç gün önce lehime karar çıkarmış.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Karar çıktıktan sonra 2 hafta bekleyip öyle pazaryerine yazmak gerekiyor

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
561
İsim
Sinan İ.

Hb den bana hemen mail gelmişti hesabıma kupon tanıdılar öyle satın almıştım. Maillerini kontrol etmeyi unutma.
Uygulamadan mesaj alanlarda olmuş oraya da bak.

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,722
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
benim thh de sonuclanmis red vermisler
Malesef thh konularında haksızlık oluyor ben de mağdur olmuştum [Farklı konuda] bana da hep red red red.
Biraz şans işi malesef, eğer kanıtlar ve belgeler ile güzelce anlattığın halde red verdilerse benim durumumdasın.

alperenmt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Alperen Mutgan
benim ilk thh basvurumdu yukardaki arkadas kadar iyi aciklayamamistim ama gene kanitlar vardi da nasip degilmis

vesali85

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Vesalius
Trendyol ürün için gereken prosedürü içeren mail ve ürün linki yolladı. Ürünü sipariş verdiğimde THH'nin belirlediği tutarın üzerindeki miktar ödeme yöntemine iade edilecekmiş.

akretler

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet zorunlu
Trendyol ürün için gereken prosedürü içeren mail ve ürün linki yolladı. Ürünü sipariş verdiğimde THH'nin belirlediği tutarın üzerindeki miktar ödeme yöntemine iade edilecekmiş.
Merhaba
Bende thh basvurmustum basvurum olumlu sonuclanmisti
Banada Trendyoldan ayni sekilde mail geldi
Musteri hizmetleri ile gorustum
HErhangi bir satici uzerinden urunu siparis verebilecegimi 735.40 tl tutarin uzerindeki farkin iade edilecegi soylendi
Bende bugun siparis gectim
Bakalim surec nasil sonuclanacak

StartPy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Ali Erdem

Hb iletişime geçti kupon tanımladılar. Kulaklığı aldım kargoda

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bir benim THH red yedi sanıırm fiyat hatası olduğu belli etik değil vs ahlak dersi verdiler birde şehrimdeki diğer thh'ye başvurmalı mıyım ne dersiniz tek ürün için tek başvuru hakkımız mı var?

Malesef thh konularında haksızlık oluyor ben de mağdur olmuştum [Farklı konuda] bana da hep red red red.
Biraz şans işi malesef, eğer kanıtlar ve belgeler ile güzelce anlattığın halde red verdilerse benim durumumdasın.
Banada red verdiler herşeyi kanıtlı şekilde sunmama rağmen

Bir benim THH red yedi sanıırm fiyat hatası olduğu belli etik değil vs ahlak dersi verdiler birde şehrimdeki diğer thh'ye başvurmalı mıyım ne dersiniz tek ürün için tek başvuru hakkımız mı var?
Banada benzer şekilde savunma yaptilar dayaklık firma

vesali85

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Vesalius
Başvuruda fiyat hatası olmadığını vurgularken mutlaka ürünün kampanya kategorisinden satışa sunulduğunu, kampanyalı fiyattan 3 ayrı kampanya kategorisinde 3 gün içinde gerçekleşen fiyat değişikliklerini belgeleyerek dile getirmeniz lazım. Kampanya vurgusu yoksa, sadece aldım göndermediler iptal ettiler derseniz reddedilmesi olası. Sizin olay özetini ne kadar delillendirdiğiniz ve hukuki dayanakla donattığınıza göre karşı taraf savunma yapıyor. Dilekçede hukuki dayanakları belirtilmiş, karşı çıkılamayacak ölçüde kampanyayı ve fiyat değişimlerini belgelenmişse savunma cevap bile vermiyor. Lütfen dilekçe aşamasını ciddiye alın ve bunun bir dava dilekçesi ciddiyetiyle yazıldığından emin olun.

Hızlı sonuç için merkez THH'ye şeyetmiştim diğerine bir daha mı başvursam siz ne yaptınız?
Aynı somut olaya ilişkin ikinci bir thh başvurusu ile sonuç alamazsınız. Başvurunuz kabul edilse bile ilgili taraf savunmasında daha önce aynı konuya ilişkin kesinleşmiş THH kararıyla savunma yapacağından ve bu kesinleşmiş karar kesin olduğundan şansınız yok. Kesinleşmemiş karara karşı ise yargı yolu tüketici mahkemesidir. Tebliğ tarihinden itibaren 15 gün içinde THH kararında yazılı olan tüketici mahkemesine başvurarak dava açabilirsiniz. Ancak bu davayı kaybetmeniz durumunda karşı tarafın asgari avukatlık ücret tarifesine göre belirlenecek olan ve mahkeme tarafından sizin üzerinize bırakılacak olan vekalet ücreti ve mahkeme masraflarını da ödemek zorunda kalacaksınız. Bu da -15.000 TL civarına denk gelebilir.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,891
Üyeler
155,647
Son üye
caviarblue202
Top Bottom