Neler Yeni

7800x3d anakart tercihi

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
528
İsim
ozan başaran
Asus rog strix b650 a gaming wifi kötü mü? Birisi sorunlu mu demişti bilmiyorum. Ne gibi daha iyi toma

tomahaek daha mantıklı diye düşündüm daha üst model buna göre
6k bütçede bundan iyisi yok hocam tomahawk 9k idi yanlış hatırlamıyorsam

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
689
İsim
Furkan
Tecrübem yok ama asusun bios tarafında sorunları oldugunu söyleyenler vardı ben sadece okuduğum kadarıyla biliyorum msi tarafı daha stabil tomahawk tarafı için sogutmada cok iyi olduğu söyleniyor.
O zaman en mantıklısı msı gibi ya daha stabilse asusun bios tarafında sıkıntı varsa eğer msı mantıklı gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

6k bütçede bundan iyisi yok hocam tomahawk 9k idi yanlış hatırlamıyorsam
İndirimde ya hocam 7500 e düştü amazonda şuan 20 dolarda steam cod veriyormuş nerdeyse aynı fiyata geliyor

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
Halil
O zaman en mantıklısı msı gibi ya daha stabilse asusun bios tarafında sıkıntı varsa eğer msı mantıklı gibi

İndirimde ya hocam 7500 e düştü amazonda şuan 20 dolarda steam cod veriyormuş nerdeyse aynı fiyata geliyor

20 dolar steam kodu var cok temiz sana diyim

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
528
İsim
ozan başaran

oo fiyatı çok iyi düşmüş arkadaş tomahawkı kaçırmasın o zaman

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
Halil
6000 serisi sınırda destekler gibi sonrasında yetmez gibi duruyor

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
689
İsim
Furkan
Valla süreklide ekran kartı değişilmez gibi 4070ti veya ti süper alsam heralde bi 5 sene rahat götürrü

Hatta şuan 1660 süper kullanıyorum yeni sistemede bunu takacam güzel indirimli asus tuf gibi güzel bir model indirime girdiğinde alacağım acele etmeden

• Beğen
Reaksiyonlar: Qpre

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
Halil
Valla süreklide ekran kartı değişilmez gibi 4070ti veya ti süper alsam heralde bi 5 sene rahat götürrü

Hatta şuan 1660 süper kullanıyorum yeni sistemede bunu takacam güzel indirimli asus tuf gibi güzel bir model indirime girdiğinde alacağım acele etmeden
bende 4070ti super alacağım aklımda galax almak var

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
689
İsim
Furkan
Benimde aklımda tuf serisi var hatta anakartı istediğim gibi bulsam tuf serisinin white versiyonuda varmış 😂 ama duruma göre siyah bi kartta olur. Ama gönlüm tuftan yana tabii ki

Şuan yeni sistemde sadece kasa ve sıvı soğutma hazır. Anakartıda alırsam 3 ü hazır olacak

Tek tek kaliteli topluyorum

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
Halil
Benimde aklımda tuf serisi var hatta anakartı istediğim gibi bulsam tuf serisinin white versiyonuda varmış 😂 ama duruma göre siyah bi kartta olur. Ama gönlüm tuftan yana tabii ki
sakın marka holiganlıgı yapma pişman olursun sana diyim. hangisi iyi mantıklı onu al illa asus illa msi vs diye takılma onu zamanında yaptım ben her şey msi olsun dedim her markanın herşeyi güzel olmuyor şimdi kendime kızıyorum

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
689
İsim
Furkan
Hazır sistemde herşeyi düzgün yapınca aynı fiyata geliyordu bende tek tek toplamaya karar verdin

sakın marka holiganlıgı yapma pişman olursun sana diyim. hangisi iyi mantıklı onu al illa asus illa msi vs diye takılma onu zamanında yaptım ben her şey msi olsun dedim her markanın herşeyi güzel olmuyor şimdi kendime kızıyorum
Yok asus tuf cidden başarılı ekran kartında araştırmıştım soğutmasıda iyidi baya

Top Bottom