Neler Yeni

7800x3d için soğutucu önerisi

zHaunted

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Gökay Akçay
7800x3d ye sahibim ve Cooler master ml240l kullanıyorum aynı anda gta5 + valo da max 71 derece gördü [ikisindede ayarlar yüksek] 7800x3d tahmin ettiğinden daha az ısınıyor bende ilk baş soğutucu seçerken sen gibiydim ama 240mm bile yetiyor Corsair, Cooler Master, Asus, Thermaltake,Deepcool bu markaların 360mm siyle hayli hayline soğutur
Undervolt yaptın mı ki?

zHaunted

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Gökay Akçay
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

soldaki aynı markanın phantom spiritteki fanı , sağdakide bu soğutucu üzerindeki fanı , ben hava soğutucusunda bir ses sorunu yaşamadım sıvı soğutucusunda da ses sorunu olcağını sanmıyorum , videoda da yorumlar olumlu duruyor alabilirsiniz bence
Aldık hocam hadi hayırlısı, underwolt yapıp kullancam zaten çok ısınacağını düşünmüyorum 7800x3d.

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
436
İsim
Gorkem Yavuz
Max 5 bütçeyle hangi soğutmayı önerirsiniz ama beyaz olmak zorunda o yüzden zorlanıyorum yoksa arctic alır geçerdim

Dahada bulamazsın sıvı ve beyaz istiyorsan.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aldık hocam hadi hayırlısı, underwolt yapıp kullancam zaten çok ısınacağını düşünmüyorum 7800x3d.
Undervolt yapmasanda max 77 derece görürsün ağır oyunlarda.

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
893
İsim
Arda doğan
bütçem max 4 bin ama oda en üst yani 5e falan çıkamam. 360 mm sıvı soğutucu düşündüm zaten render falan yapmayacağım valorant falan oynayacağım
şuan için aklımda "Cooler Master MasterLiquid ML360L" vardı, biraz bütçemi aşıyor. Ve şu sıralar ucuz sıvı soğutucu yerine kaliteli kule tipi al diyenler çok var. Kasayı sıfırdan diziyorum beyaz olarak, estetikliği pek bozmak istemiyorum kule tipi alıp.
Mesaj otomatik birleştirildi:

not: kasam zoko amiral dk431 white
Bu akşam 22:00'da cuma gecesi var incehesapta bak oraya olmadı artic freezer 360mm alırsın baya kaliteli

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,772
Üyeler
157,140
Son üye
can2634
Top Bottom